2703
2553
عنوان

بچه م دو روزه شير نخورده شيشه نميگيره توروخدا بگيد چكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 31 پست

پسر من وقتی ۵۰ روزش بود دیگه نه سینه گرفت نه شیشه رو بخاطر گلو دردش منم دیدم داره ضعف میکنه بچم شروع کردم با قطره شیر دادن پسرمم عادت کرد به شیر خوردن با قطره چکان تو اشتباه منو تکرار نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببرش دکتر خب. وایییی

به قران نميتونم شوهرم شيش روز نيست فردا مياد يخچال و پر كرديم كارام و كردم تو اين سرما مجبور نشم برم سوپر ماركت هوا خيلي سرده هيچ احد الناسي م ندارم بچه م و بزارم يا باهام بياد اون يكي م سرما خورده با اين دوتا چطور برم اخه

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2456
پسر من وقتی ۵۰ روزش بود دیگه نه سینه گرفت نه شیشه رو بخاطر گلو دردش منم دیدم داره ضعف میکنه بچم شروع ...

اره ميترسم با قاشق و قطره چكون ديگه هيچي و نگيره الان بايد يا با شيشه بخوره با سينه اخه سير نميشه اون طوري راستي از كجا فهميدي درد ميكنه؟

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
2714

خسته نباشید، خیلی سخته...ببینید در حالت راه رفتن شیرتون را نمی خوره؟ پسر من اگه خیلی خسته یا گرسنه شده باشه، گریه می کنه و دیگه شیر نمی خوره. بعد من بغلش میکنم و در حالی که راه میرم بهش شیر می دم. تقریبا همیشه این روش برای من جواب میده.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
اره ميترسم با قاشق و قطره چكون ديگه هيچي و نگيره الان بايد يا با شيشه بخوره با سينه اخه سير نميشه او ...

دکترش گفت گلوش عفونت کرده بعدش که عفونتش کم شد دیگم شیرمونخورد پسر تنبلم دیده قطره چکان راحت تره خخخخ

به قران نميتونم شوهرم شيش روز نيست فردا مياد يخچال و پر كرديم كارام و كردم تو اين سرما مجبور نشم برم ...

اخییی. چقد سخته. کاش من میشناختمت میومدم کمکت.

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.

ببین نی نی منم بعضی روزها نمیتونه شیربخوره اگه هم بگیر شروع میکنه به قون قون کردن ونمیتونه بخوره حتی شیرخشک من بهش ابجوش نبات بایکم عرق نعنابهش میدم  دل درده فک کنم یاگوش درده پشت گوشش رو باروغن بادوم شیرین چرب کن .ابجوش نبات وعرق نعماهم بهش بده

2706