2410
2553

از ديشب دارم گريه ميكنم اون يكي بچه م پنج سالشه سرماخورده بايد بهش برسم اينم دو روزه شير نخورده نه سينه ميگيره نه شيشه خسته شدم هيج كسم ندارم شوهرم شهرستانه برا كار خود بدبختمم تنهام بااين  دوتا كمرم داره ميتركه چشامم قرمزه از بي خوابي اي خدا ديگه خسته شدم از ديشب دارم گريه ميكنم شيرخشك نميخوره سينه م نميخوره فقط گريه ميكنه نه دلش درد ميكنه نه مشكلي داره شكمشم كار ميكنه ولي نميخوره نميخوابه

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

دو ماهشه دارم رواني ميشم ديگه لعنت بر اون كسي كه گفت سينه بده اگه ار بيمارستان شيرخشك داده بودم الان ميخورد ميخوابيد لاقل😰😰😰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیرم بچه ات سر دل داره یکم خاکشیر نبات بجوشون صاف کن باقاشق بریز حلقش گلم اگه شیشه نمیگیره 

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین

شاید رفلاکس داره و مریش اذیت شده. بچه من اینطوری بود. یه مک می خورد و جیغش در میومد و دیگه به هیچ عنوان سینه را نمی گرفت

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2714
اگر غذا نمی خوره چطور شکمش کار می کنه؟ تب نداره؟ بچه ها وقتی گوش درد و گلو درد دارند شیر نمی خورند

ديروز كار كرد به خاطر پريروز كه خورده بود غذا نميخوره دو ماهشه

2706