2726
عنوان

مشکوک سندرم داون

| مشاهده متن کامل بحث + 30706 بازدید | 160 پست
عزیزم اگه ناراحت نمیشی میتونم چندتا سوال ازت بپرسم

گلم نگفتی نظر دکتر بذرافشان چی بود؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
گلم نگفتی نظر دکتر بذرافشان چی بود؟

گفت من از رو فرم چشماش مشکوک شدم خط دستشم بینابین اما ار گوشاش کمی شکم برطرف شد چون اکثرسندرم داونی ها گوشای کوچیک دارن اما گوشای دخترمن کوچیک نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفت من از رو فرم چشماش مشکوک شدم خط دستشم بینابین اما ار گوشاش کمی شکم برطرف شد چون اکثرسندرم داونی ...

عزیزم توی اصفهان دکتر بذرافشان بهترین تشخیصو داره.الکی نمیخواد ببریش پیش کس دیگه ای،صبر کن اگه شکت برطرف نشد برو آزمایش

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
عزیزم توی اصفهان دکتر بذرافشان بهترین تشخیصو داره.الکی نمیخواد ببریش پیش کس دیگه ای،صبر کن اگه شکت ب ...

اره دکتربذرافشان دکترخوبیه چندنفرپیشش رفته بودن ازفامیل تشخیصش درست بود منم دخترم رو پیشش بردم.امیدم فقط به خداست

2728
اره دکتربذرافشان دکترخوبیه چندنفرپیشش رفته بودن ازفامیل تشخیصش درست بود منم دخترم رو پیشش بردم.امیدم ...

من پسرمو پیش دکتر اشتری میبرم اونم دکتر خیلی خوبیه.نگران نباش عزیزم ایشالا که چیزی نیست.یه چیزی نذر آقا مجلسی بکن حتما جواب میگیری

من پسرمو پیش دکتر اشتری میبرم اونم دکتر خیلی خوبیه.نگران نباش عزیزم ایشالا که چیزی نیست.یه چیزی نذر ...

دکتراشتری هم دکترخوبیه خودمن و خواهرام که کوچیک بودیم مامانم ماروپیشش میبرده.انشاالله حاضرم تمام زندگیمو نذر کنم امابچم سالم باشه

عزیزم اگه ناراحت نمیشی میتونم چندتا سوال ازت بپرسم

بپرس 

خیلی سال از روش گذشته

داغم تازه نیس

۱۵سال ازش  میکذره

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
بپرس  خیلی سال از روش گذشته داغم تازه نیس ۱۵سال ازش  میکذره

انشاالله خدا بچه های دیگت رو برات نگه داره.

یکی اینکه شما آزمایشای غربالگری داده بودی که باحساب اینکه گفتی15سال پیش فک کنم اونموقع انجام نمیدادن.دوم اینکه چندماهگی متوجه بیماری بچتون شدین ومشکل قلبیش از کی شروع شد

انشاالله خدا بچه های دیگت رو برات نگه داره. یکی اینکه شما آزمایشای غربالگری داده بودی که باحساب این ...

عزیزم شماره ها رو براتون گذاشتم.حتما به این دوتا دکتر مراجعه کن

انشاالله بچت سالمه

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
انشاالله.ممنون گلم لطف کردی

خواهش میکنم عزیزم

این دکتر محمدی از صدای قلب دختر خواهرم تشخیص داد قلبش سوراخه وهمینطورم بود متاسفانه،اما خداروشکر قابل حله

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
2706