2737
2734

مگه آزمایش نداده بودی

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خط کف دست دخترم مثل همه نیس یه خط عرضی که پایینش یه هشت کوچیک بهش چسبیده چشماشم بادومیه که البته توفامیل چشم بادومی داشتیم یه دکتر گفت احتمالش زیاده یه دکترگفت به خاطرفرم گوشاش احتمالش کمه یه دکترم گفت به نظرمن نیس

2738
خط کف دست دخترم مثل همه نیس یه خط عرضی که پایینش یه هشت کوچیک بهش چسبیده چشماشم بادومیه که البته توف ...

وا خاک تو سر بعضی از دکترا

چه چیزایی به مادرا میگن!

آزمایش DNA ندادین؟ باید کروموزومش زیاد باشه تا بشه گفت داون داره

وا خاک تو سر بعضی از دکترا چه چیزایی به مادرا میگن! آزمایش DNA ندادین؟ باید کروموزومش زیاد باشه تا ...

نه آزمایش ندادم از نتیحش میترسم شوهرمم میگه نمیخاد آزمایش بدیم الکی بچه رواذیت کنیم چیزیش نیس.اما ازاون روز تاحالاکه دکتراینوگفته کارم شده گریه😢

2706