2737
2734
عنوان

دکتر خوب برای تب و عفونت کودک

578 بازدید | 10 پست

اگر دکتر خوبی میشناسید بهم معرفی کنید.

خیلی سرچ کردم اما نمیدونم کدوم تجربه واقعیه کدوم تبلیغ.

پسرم داره تو تب میسوزه دکتر برای تب و عفونت معرفی کنید توروخدا

دهنش بو نمیده؟ 

اخه بعی بچه ها تل میشن دربارش تو نت سرچ کن

همون که چیزی تو گلوشون گیر میکنه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه الان تب داره تو گوشاش پیاز بزار یه جورابو بزن به ابلیمو کف جورابو بزار نیم ساعت تو پاش باشه بعد زود درش بیار تب رو پایین میاره 

ان شاالله بچت زودتر خوب بشه

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
2728

کجایی

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐

آسپرین بچه براش بگیر بخوره

بابرگ اکالیپتوس پاشویش کن

رو پاهاو دستاس پتو ننداز اما رو بدنش بنداز

مدام رو پیشونیش دستمال مرطوب بذار

باید برین اورژانس بیمارستان 

اسم بیمارستانو که سرچ کنی متخصص هاشو بالا میده

آسپرین بچه براش بگیر بخوره بابرگ اکالیپتوس پاشویش کن رو پاهاو دستاس پتو ننداز اما رو بدنش بنداز م ...

چرا الکی نسخه تجویز میکنید

اسپرین بچه تو عفونت های ویروسی تبدار ممنوعه واسه تبش نصف وزنش شربت استامینوفن بده و پیش یه دکتر اطفال ببر تا معاینه اش کنه

2738
چرا الکی نسخه تجویز میکنید اسپرین بچه تو عفونت های ویروسی تبدار ممنوعه واسه تبش نصف وزنش شربت استام ...

عزیزم..

واحدشو تازه گذروندم..اگه بهش انتی بیوتیک داده یعنی عفونت ویروسی نیست.اسپرین تب رو راحت میاره پایین.

این چیزیه که من خوندم ویاد گرفتم..

دکتر علی فرجی سمت غرب تهرانه کارش خیلی خوبه خواهرم همش پسرشو می بره پیش اون . متخصص کودکانه و کارشو بلده تجویز الکی نمیده . تب تو بچه های کوچیک خیلی خطرناکه و باید جدی گرفته بشه . 

تب خیلی خطرناکه باید از یه متخصص خوب مشاوره بگیری 

من خودم چند وقت پیش پسرم تب کرده بود نمیتونستم ببرمش مطب زدم مشاوره انلاین با پزشک متخصص تو اینترنت دکتر علی فرجی اومد 

زدم نظرات مردم و خوندم دیدم همه راضی ان 

منم ازشون مشاوره گرفتم و داروهایی که گفت و تهیه کردم 

خداروشکر به شب نکشیده تب پسرم کاملا رفع شد 

لینکشو میذارم کسی خواست سوالی بپرسی از متخصص اطفال بپرسه بهتره تا مردم عامه

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-علی-فرجی