2726

چه کرم مرطوب کننده و کرم پودر و پنکیکی میزنید؟🤔مدیونید اگه فکر کنین فضولم😁خواهشا به منم بگین گیج شدم نمیدونم چی بگیرم.اهان راستی ضد افتابم بگین لطفا

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من پوستم خشکه ولی خوشگل نیستم... شنیدم قرص ویتامین ای که حالت ژله ای داره بازش کنید بریزید تو کرم مرطوب کننده هم بزنید بعد کرمو استفاده کنید..خوردن ویتامین ای هم خوبه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

عزیزم من تازه مرطوب کننده ابرسان ویشی گرفتم یکی از دوستان همینجا معرفی کرد خوبه واقعا. پوستو چرب نمیکنه اما ابرسانیش خوبع

ضدافتاب خیلی ساله بایودرما میزنم راضی ام

کرم پودر استفاده نمیکنم

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

مرطوب کننده آگرادو میزنم راضیم ولی دکترم واسم آکنه لاین مای نوشته

ضدآفتاب سان سیف میزنم خیلی عالیه

کرم پودر و پنکک هم استفاده نمیکنم اصلا

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
عزیزم من تازه مرطوب کننده ابرسان ویشی گرفتم یکی از دوستان همینجا معرفی کرد خوبه واقعا. پوستو چرب نمی ...

بایودرما 

رو پوست برق نمی ندازه 

یا نمی ماسه ؟!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
بایودرما  رو پوست برق نمی ندازه  یا نمی ماسه ؟!

اصلا. کاملا جذب میشه خیلی سبکه. من که خیلی راضی ام

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)

بی بی کرم استفاده میکنم خیلیم سبکه همیشه هم قبل ازکرم یاپنکک یه کوچولو وازلین به پوستم میزنم کرم عالی روپوستم میمونه حتا به لب هم یه ذره وازلین قبل از رژلب میزنم حجیم ترش میکنه 

خدایا اگه میشد بجزبرکت حرکتم ازخودت بود ممنونت میشدم....    
بی بی کرم استفاده میکنم خیلیم سبکه همیشه هم قبل ازکرم یاپنکک یه کوچولو وازلین به پوستم میزنم کرم عال ...

عزیز بی بی کرم چیه؟مارک خاصی داره.میشه مارک کرم پودر و پنکیک رو هم بگی لطفا 

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱
2706