2726

خدایی نکرده اگه عروس بدجنس و بد ذات گیرتون بیاد طوری که بارها برادرتونو تو فامیل بی ابرو کنه با توهینای بی دلیل و گریه مادر و خواهرتونو با اذیتاش دربیاره و کلا خانواده مظلوم و معتقدی باشید که نهههه یه کلام کسی حرفی نزنه میون زن و شوهر تلخ شه خدا قهرش میاد و... واقعا میتونید دخالت نکنید و هیچی بهش نگید؟ چطوری اخه؟یعنی گریه هزیزتونو ببینیدو هیچی نگید؟میشه؟ چند ساله دارم تحمل میکنم دیگه دارم میترکم

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی دو دل بودم تاپیک بزنم اصلا هم فک نکردم چی میگم فقط خواستم حال دلمو بفهمید راستش دوس ندارم بیشتر از این کاراشو توضیح بدم نسبت هارو هم دقیق نگفتم ولی میخوام بدونم واقعا تو این شرایط چطور میشه ساکت و صبور موند و روابط رو حفظ کرد؟اصلا کار درست چیه؟من از غیبت هم بدم میاد وقتی پشت کسی زیاد میشنوم به گوشم میخوره کفری میشم و میخوام برم به خودش بگم

لطفا درخواست دوستی ندید

تا این حد بگم که شوهر من خیلی غیرتیه و حساس.شماره منو پخش کرد و به کسایی داد و بهم زنگ زدن که من نمیخواستم شمارمو داشته باشن تا طلاق منو برده در حق همه ظلمای بزرگ کرده و یکبار هم برخورد و حتی حرف تند بهش نزدیم

لطفا درخواست دوستی ندید
عزیزم، اگه لازم باشه چرا برادرت خودش اقدامی نمیکنه؟ شما چیزی بگی فردا میشی آدم بَده یِ داستان

یه چیزایی رو مردا نمیبینن و نمیفهمن ما خانوما میفهمیم از طرفی بیشترشم ما نذاشتیم به گوشش برسه رابطشون خراب نشه

لطفا درخواست دوستی ندید

نمیدونم چی بگم من برادرام اندازه ی جونم برام عزیزن اما اگر کسی اذیتشون کنه مطمئنم خودشون اقدام درست رو میکنن اما تحمل حتی یه اخمشونم ندارم ❤اما یادمون نره هیچ دعوا و ناراحتی یک طرفه نیست بنابراین میسپارم با خودشون چون به خودشون اطمینان دارم😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
شاید داداشتون با زنش خوش هیچی بهش نمی گه

مام میخوایم خوش باشه من اصلا منظورم به رابطه اونا نبود من میخوام رابطه ما و فامیلای درجه یکه زخم خورده از این عروس به هم نریزه 

لطفا درخواست دوستی ندید

بنظرم اشتباه میکنید هیچی نمیگید چون داره به زندگی شماهم اسیب میزنه و البته اگر کسی بخواد برادرمو پیش دیگران بد کنه،خودش قطعا بد میبینه

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
الان چاره ای جز تحمل کردن ندارین  چی کار میشه کرد؟ اونی که باید اوضاع رو درست کنه برادرتونه

راستش من چون خیلی باهاش صمیمیم قبل از بچه دار شدنشون حس کردم از زنش بریده و داره سرگوشش میجنبه اصلا داشتم دیوونه میشدم خدا بهشون بچه داد چسبید به زندگیش احساس بدی دارم انگار باید زنشو روشن کنم یا خودشو یا سکوت و باز تحمل و نشستن دیدن خدایی نکرده به هم ریختن زندگیشون تو طولانی مدت. اخرم میان میگن پسرتون هرز پریده اون وقت ما یک کلام نمیتونیم بگیم زنش خودش باعث شده از چشم انداخته خودشو

لطفا درخواست دوستی ندید
مام میخوایم خوش باشه من اصلا منظورم به رابطه اونا نبود من میخوام رابطه ما و فامیلای درجه یکه زخم خور ...

چرا داداشتون جلوش رو نمی گیره،

به هر حال بهتره ازش فاصله بگیرین،بعضی ها ذات خرابی دارن،از خدا هم نمی ترسن،رهاش کنین

تا وقتی ازم کمک نخواستن  وارد موضوعات شون نمیشم

من خودم الان کسیم که کمک میخوام. شما روابط کیو میگی؟الان مشکل زن و شوهری نیست

لطفا درخواست دوستی ندید
2706