1147
1254

سلام به همه  

من میدونم؛ چون بعضیا قبلا عضو بودن   هی شیطنت کردن قطع دسترسی شدن دوباره اومدن؛ دوباره قطع دوباره برگشت و....

بعد میخوان مثال بزنن میگن مورچه ها از تلاش خسته نمیشن   باید بیان اینجا ببین کاربرای این سایت هرقدر بیرونشون کنی دوباره میان  

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

فکر کنم اگه بخوان ببینن سیم کارتی که باهاش عضو هستن واسه کیه؛ ببینن واسه مادربزرگی پدربزرگی عمه ای و.... خلاصه کسایی که حتی نمیدونن این سایت چیه؛هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

اینا همین ادمایی ان  ک رو دیوار دستشویی گ.و.ه میمالن

ی عده مریضن 

من انسانی هستم امیدوار ...ک هیچ کینه و بخلی ب کسی ندارم,ترس تشویش و تردید رو از خودم دور ساختم و جای اونرو امید و  اعتماد ب نفس گذاشتم😊😊
1258
سلام چطوری تایپیینگ  بزنم؟

سلام عزیزم؛ شما؟ اسمتو تا حالا ندیدم   مخصوصا تو پربازدیدا که اصلا ندیدم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا شیطنتم نکردم یبار یه کاربریم سر دعوا قطع شد خانومه فهش داد منم عین فهشش رو تو گزارش نوشتم قطع ش ...

حتما دیدن داری حرفای بد یاد میگیری بیرونت کردن  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂ببخشید ولی خیلی خندیدم

البته دیگه بعد اون باهمین لی لی عسلی موندم ولی خیلی زور داشت😐😂😂😂😂دیگه از این به بعد گزارش که میزنم میگم بیاین این بیتربیتو جمع کنین لطفا😐

🌹😇
1221
سلام چطوری تایپیینگ  بزنم؟

منم اولا فكر ميكردم تاپينگ اصن تاپيك نميچرخه تو دهنم هنوزم ميخونم تاپينگ

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️
منم اولا فكر ميكردم تاپينگ اصن تاپيك نميچرخه تو دهنم هنوزم ميخونم تاپينگ

الان یه بار چرخیدا  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان یه بار چرخیدا    

خخخ ي سختي ميحرخه زبونم تا لوزول معده ام ميره

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️
1288
طرف میبینی یه هفتست عضو شده درمورد تاپیکای پنج سال پیش اطلاعات کامل داره    

سلام عزیز، من ثنا هستم، همون کاربر پرحاشیه....

اینجادیدم تو ذهنت ابهامه درموردم. اگر سوالی داری بپرس....

https://www.ninisite.com/discussion/topic/998394/اری-اری-هستی-تو-از-دگر-دنیا?page=34

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...