2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2728

۲

گاهی حجم دلتنگهایم آنقدر زیاد میشودکه😔                  دنیا با تمام وسعتش برایم تنگ میشود.....!                   دلتنــــــگم.....😢.                                             ⁦❤️⁩ کسی که گردش روزگارش به من که رسید از حرکت ایستاد ....!                                                              ⁦❤️⁩ خودم.....                     خودی که مدتهاست گم کرده ام😔
۱

1- شما شخص بامزه ای هستید که به اطرافیانتان توجه دارید. و دوست دارید مسائل رو ساده بگیرید. شما سپاس گذار چیزهای کوچک زندگی هستید حتی یک شمع کوچک یا غذای ساده! شما بسیار به مسافرت و فرهنگ های علاقه مند هستید. شما واقعا خواستار بهترین ها برای دیگران هستید و عاشق ایجاد فضایی گرم و دوستانه اید. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید اگر احساس کردید به کمک یا حمایت دیگران نیاز دارید، کمک خواستن چیز بدی نیست.

١٠

دوستان تيكر بارداري نيست 😎😎😎 خدايا شكرت 🌸🌸🌸درضمن بدونيد دنيا ارزش هيچ چيز رو جز شاد زندگي كردن نداره 😀😀😀 پس فراموش كن 🙃🙃🙃 لبخند بزن 😆😆😆 برقص💃🏻💃🏻💃🏻 و درپي آزار كسي مباش 🗣🗣🗣 دوستون دارم بي منت♥️♥️♥️
۲

2- شما پاکیزه و ساده هستید و برای اینکه تمیز و عالی باشید تلاش می کنید. اما آیا ارزشش را دارد؟ آیا احساس نمی کنید که چیزی کم است؟ شما به آنچه به دست آورده اید می اندیشید و به حرفه و کار خود افتخار می کنید. گرچه ممکن است موفقیت های زیادی کسب کرده باشید و مدرک های مختلفی جمع آوری کرده باشید اما نیاز دارید زمان بیشتری صرف شکوفایی خود به عنوان یک انسان بنمائید. هرگز خود واقعی تان را فراموش نکنید. حفظ تعادل و دوری از افراط و تفریط، پر کردن محیط اطراف و حتی خودتان از رنگ ها و ایجاد خاطرات دل انگیز و ماجراجویی چیزیست که زندگی را تشکیل می دهد. اگر شما را در جاده ای امن قرار دادند، سعی کنید به مسیر های ناهموار بروید و خود را شگفت زده کنید.

2706