2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2728

۲

گاهی حجم دلتنگهایم آنقدر زیاد میشودکه😔                  دنیا با تمام وسعتش برایم تنگ میشود.....!                   دلتنــــــگم.....😢.                                             ⁦❤️⁩ کسی که گردش روزگارش به من که رسید از حرکت ایستاد ....!                                                              ⁦❤️⁩ خودم.....                     خودی که مدتهاست گم کرده ام😔
۱

1- شما شخص بامزه ای هستید که به اطرافیانتان توجه دارید. و دوست دارید مسائل رو ساده بگیرید. شما سپاس گذار چیزهای کوچک زندگی هستید حتی یک شمع کوچک یا غذای ساده! شما بسیار به مسافرت و فرهنگ های علاقه مند هستید. شما واقعا خواستار بهترین ها برای دیگران هستید و عاشق ایجاد فضایی گرم و دوستانه اید. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید اگر احساس کردید به کمک یا حمایت دیگران نیاز دارید، کمک خواستن چیز بدی نیست.

2738

١٠

دوستان تيكر بارداري نيست 😎😎😎 خدايا شكرت 🌸🌸🌸درضمن بدونيد دنيا ارزش هيچ چيز رو جز شاد زندگي كردن نداره 😀😀😀 پس فراموش كن 🙃🙃🙃 لبخند بزن 😆😆😆 برقص💃🏻💃🏻💃🏻 و درپي آزار كسي مباش 🗣🗣🗣 دوستون دارم بي منت♥️♥️♥️
۲

2- شما پاکیزه و ساده هستید و برای اینکه تمیز و عالی باشید تلاش می کنید. اما آیا ارزشش را دارد؟ آیا احساس نمی کنید که چیزی کم است؟ شما به آنچه به دست آورده اید می اندیشید و به حرفه و کار خود افتخار می کنید. گرچه ممکن است موفقیت های زیادی کسب کرده باشید و مدرک های مختلفی جمع آوری کرده باشید اما نیاز دارید زمان بیشتری صرف شکوفایی خود به عنوان یک انسان بنمائید. هرگز خود واقعی تان را فراموش نکنید. حفظ تعادل و دوری از افراط و تفریط، پر کردن محیط اطراف و حتی خودتان از رنگ ها و ایجاد خاطرات دل انگیز و ماجراجویی چیزیست که زندگی را تشکیل می دهد. اگر شما را در جاده ای امن قرار دادند، سعی کنید به مسیر های ناهموار بروید و خود را شگفت زده کنید.

2706