1147
1226

۳

میگویَد این همه اذیتَت کردم،باز رهایَم نکردی؟گفتم یکبار دیر به مدرسه رسیدم. هیچ کَس در حیاط نبود. آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت. بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت .. هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....          (اللّهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم)

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156
۱

1- شما شخص بامزه ای هستید که به اطرافیانتان توجه دارید. و دوست دارید مسائل رو ساده بگیرید. شما سپاس گذار چیزهای کوچک زندگی هستید حتی یک شمع کوچک یا غذای ساده! شما بسیار به مسافرت و فرهنگ های علاقه مند هستید. شما واقعا خواستار بهترین ها برای دیگران هستید و عاشق ایجاد فضایی گرم و دوستانه اید. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید اگر احساس کردید به کمک یا حمایت دیگران نیاز دارید، کمک خواستن چیز بدی نیست.

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1213

١٠

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان تيكر بارداري نيست 😎😎😎 خدايا شكرت 🌸🌸🌸درضمن بدونيد دنيا ارزش هيچ چيز رو جز شاد زندگي كردن نداره 😀😀😀 پس فراموش كن 🙃🙃🙃 لبخند بزن 😆😆😆 برقص💃🏻💃🏻💃🏻 و درپي آزار كسي مباش 🗣🗣🗣 دوستون دارم بي منت♥️♥️♥️
۲

2- شما پاکیزه و ساده هستید و برای اینکه تمیز و عالی باشید تلاش می کنید. اما آیا ارزشش را دارد؟ آیا احساس نمی کنید که چیزی کم است؟ شما به آنچه به دست آورده اید می اندیشید و به حرفه و کار خود افتخار می کنید. گرچه ممکن است موفقیت های زیادی کسب کرده باشید و مدرک های مختلفی جمع آوری کرده باشید اما نیاز دارید زمان بیشتری صرف شکوفایی خود به عنوان یک انسان بنمائید. هرگز خود واقعی تان را فراموش نکنید. حفظ تعادل و دوری از افراط و تفریط، پر کردن محیط اطراف و حتی خودتان از رنگ ها و ایجاد خاطرات دل انگیز و ماجراجویی چیزیست که زندگی را تشکیل می دهد. اگر شما را در جاده ای امن قرار دادند، سعی کنید به مسیر های ناهموار بروید و خود را شگفت زده کنید.

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167

1و 5

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
1220