2733
2734
عنوان

بدغذایی روچجور درست کنم؟

52 بازدید | 11 پست

سلام بچه هاخوبید

من شوهرم خیلی بدغذاهست خیلی چیزهارونمی خوره 

پیتزا ماهی میگو فل فل دلمه قارچ و...

منم دلم نمی خوادبعدا بچمون مثل پدرش بشه چجورتغییرش بدم

مادرشوهرم جوری بارشون اورده که لوسن!!!چندنوع غذابرای هرکدوم!یک برادرشوهردارم فقط چلومی خوره وکباب سیخه وخورشت بدون گوجه وبدون گوشت 

یا انقدرنی نی ب لالاشون گذاشته شلخته هستند🙁ازبچگی نبایدبچه رواینجوربار اورد چی کارکنم

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
هر چی میپزی همونو بزار جلوش خورد خورد نخوردم نخوره برات مهم نباشه. خودشون بچه ها گشنه بشن میخورن

۲۴سالشه بچه نیست😐😐😐😐

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه نمیگی برای بچه ت؟ شوهرتو‌که هیچکار نمیتونی بکنی دیگه😂

نه میگم الان ک شوهرم اینجوره بعدبچه دارشم چجور ب بچم بگم بخور وقتی این مرد گنده نمی خوره🤤😒دلم می خوادمادرشوهرموبکشم خیلی بدتربیت کرده☹😭

نه میگم الان ک شوهرم اینجوره بعدبچه دارشم چجور ب بچم بگم بخور وقتی این مرد گنده نمی خوره🤤😒دلم می خ ...

خب اگه بپزی بزاری دوست نداشته باشه غر میزنه؟ من همسرم کرفس دوست نداشت منم خودم عاشقشم هییی پختم اوایل غر میزد یک کم بعدش خورد دیگه کم کم و الانم دوست داره.

خدای مهربونم شکرت 💓
خب اگه بپزی بزاری دوست نداشته باشه غر میزنه؟ من همسرم کرفس دوست نداشت منم خودم عاشقشم هییی پختم اوای ...

نه نمی خوره اصلا بهشون لب نمیزنه 

خیلی غذاهارودرست نمی کنم☹☹☹☹☹

2738
خب لب نزنه. بعدش که گشنه بشه میزنه😃من اینکارو کردم جواب داد

می ترسم ازبیرون بخره!

یک بارتوی الویه تخم مرغ گذاشتم بعدفهمید دوست نداشت ولی خورد