2703
2553

من از ماه دوم ماستلا ، روغن زيتون، روغن بادام شيرين، بيواويل استفاده كردم به طور مرتب ولي خيلي ترك زد شكمم به نظرم بيشتر ارثيه!

خداجون شكرت به خاطر همه خوبي هات😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همینکه وارد ماه 9 شدم پهلوهام و زیره دلم ترک خورد 

هر شبم روغن زیتون زدم تو طول روزم مدام چرب نگه میداشتم 

فقط و فقط به جنس پوست ربط داره این چیزا الکیه😔😔😔

عشق یعنی آیلینو باباش😍😍😍💕 به نیت مادر شدن همه منتظرای نی نی💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💕💕
2720
٥ ٦ ماه كه معلومه نميخوره ترك عزيزم از هشت يا ٩ من يه چنتا خورده با اينكه هم كرم خارجي ميزنم هم رو ...

آره میدونم الان زوده برای ترک خوردن تازه من شکمم خیلی هم بزرگ نشده با اینکه وارد ماه 6 شدم .. برای پیشگیری پرسیدم..

ولی گویا هر کاری کنی ترک میخوره فقط چرب کنم که تو ماه های بعدی حداقل کمتر بخوره

آره میدونم الان زوده برای ترک خوردن تازه من شکمم خیلی هم بزرگ نشده با اینکه وارد ماه 6 شدم .. برای پ ...

منم تا ٧ ماه كسي نميفهميد باردارم بزرگ ميشه شكمت نترس

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2714
منم تا ٧ ماه كسي نميفهميد باردارم بزرگ ميشه شكمت نترس

منم اصلا کسی متوجه نمیشه.. دیشب شوهرم میگه چرا بجای اینکه شکمت بزرگ بشه داری لاغر میشه؟؟

منم گفتم بسکه شما پدر و پسر منو حرص میدید..خخخخ  

سلام خانما من خودم شکمم خیلی ترک خورده بوددیگه خودم دست به کار شدم یه اسکراب ساختم هم رفع کامل تیرگی هم ترکارو ازبین می‌بره برای تیرگی لک چه صورت چه تمام بدن خواستید در خدمتم 09036258168

2706