2726

سلام دوستان گلم...

من الان وارد ماه 6 از بارداری شدم و هنوز شکمم ترک نداره خوشبختانه ولی خوب ممکنه شکمم بزرگتر که بشه ترک بخوره. راهی برای جلوگیری هستش؟ یا اگه ترک خورد راهی برای برطرف کردنش؟

تعداد رای : 6
نظرسنجی
بله
3
50%
خیر
3
50%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگن چرب کنید . با هر روغنی مخصوصا شتر مرغ که خودش خاصیت درمانی داره من گرفتم بخاطره بو ش نزدم هنوز خخخ

سر بچه اولم کلا ترک برداشتم . الان هموناس دارن ظاهرن میشن .

دیگه مثه رودخونه میشه همه جات . خخخ

من از ماه سه بارداری مرتبدهرشب روغن نارگیل و روغن زیتون و روغن کرجک میزدم اما بازم مث جیگر زلیخا شد....الان که دارم لاغرمیکنم بیشترم دیده میشه 

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

من روغن زیتون و انواع کرم رو امتحان کردم و باز ترک خورد . به جنس پوست مونده . اگه پوست مادر یا خواهرت ترک خورده احتمال زیاد مال شما هم ترک میخوره . ولی غصه نخور بعد از چند وقت نقره ای میشه و به چشم نمیاد . من سر این یکی الان هفت ماهمه و همون ترک های قبلیم رو دارم که رنگ پوستم شدن و انگار ترک نخورده

❤خدایا بچه هامو👼👦 به خودت می سپارم😍

تا ترک ها قرمز هست بری دکتر درمان داره دکترم ب من گفت یه آمپول هست میزنن برطرف میشه 

۱۷ سال پیش گفت یادم‌نیس و البته من دیر رفتم سفید شده بود گف باید لیزر کنی ک نصف بیش‌ترش برطرف میشه

به هر چه فکر کنی همون میشه پس مثبت فکر کن😚

کرم ماستلا مخصوص بارداری زدم یه ترک هم برنداشت.اما دکنرم گفت ربطی به کرم نداره .اگه مامان خواهر خاله شکمشون ترک برداشته مال تو هم بر میداره.کلا سر بچه اول کمتر ممکنه ترک بخوره.البته اگه شکمت شل و بزرگ نباشه

کرم ماستلا مخصوص بارداری زدم یه ترک هم برنداشت.اما دکنرم گفت ربطی به کرم نداره .اگه مامان خواهر خاله ...

شکمم اتفاقا خیلی کوچیکه... مامانم بعد 5 تا زایمان ترک نداره. یکی از خواهرام یکم ترک داره و خواهر دیگم افتضاااااحه..

2706