2726
عنوان

موهامو جه رنكي بزنم كمكم كنيد

216 بازدید | 24 پست

4روز مونده عروسي بسرخاله ي شوهرم ولي,هنوز نميدونم رنك روشن بزنم ودكلره كنم يا رنك معمولي ?

ماندن به پای کسی که دوستش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست.(حسین پناهی)

بنظرم لایت امبره بکن خیلی خوشگل میشه مخصوصن اگه شینیون کنی من واسه عروسیم گذاشتم عالی شد

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لباسمم قرمز نميدونم جيكاركنم

برای لباس قرمز موهای قهوه ای سوخته یا مشکی قشنگ میشه به نظرم

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
منم عروسی خواهرمه نمیدونم چیکار کنم سبزه ام دکلره کنم بد میشه تا حالام نکردم دوس دارم امتحان کنم

بستگي داره به فيست اينجوري نميشه نظر داد رنگ بلوند خيلي مهمه فيس بياد يا نه بلوند با پوست سبزه  خيلي قشنگه 

واي مشكل من دخترمه اينقدر وابستمه ارايشكاه رفتنم شده كابوس واسم دوس دارم لايت كنم ولي دخترمو جيكاركنم😢

بستگي داره به فيست اينجوري نميشه نظر داد رنگ بلوند خيلي مهمه فيس بياد يا نه بلوند با پوست سبزه   ...

عزيزم بوست من روشنه حالا جيكاركنم لايت كنم

2706