2733
2734
عنوان

میشه برام دعا کنید

84 بازدید | 7 پست

به نظر من رابطه خدا با بنده هاش اصلا به اعمال و رفتارشون ربط نداره.دیدم کسایی که خیلی راحت زندگی میکنن و اعتقادات معمولی دارن ولی دعاهاشون حتی اگرم شوخی باشه برآورده میشه.من در مورد اعمالم ادعایی ندارم ولی از اونام که خدا در قبالم سکوت کرده.شماهایی که خدا صداتونو میشنوه برام دعا کنید.دلم بدجور شکسته.از دل شکستگی بدتر سکوت خدا داره منو به کفر میکشه که از همه چی برام ترسناکتره.

تو منی یا من تو!!.دقیقا منم بخاطرسکوتش دارم کفرمیگم خستم هیچ چیزی رو برام راحت نگرفته کاش بمیرم کاش خواب باشم

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری نگو صبر کن شاید دیگ ته امتحانش باشه همانا بعد از هر سختی آسانی است و خداوند خلف وعده نمیکند

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
2728
تو که قلبت گرمه و معتقد دعا کن

ان شاءالله ک خدا بحق آبرودارای درگاهش مرادتو بده 

عزیز من خیلی ادم خوبی نیستم ولی میدونم خدا بزرگه امروز خیلی ناراحت بودم و حاجتمو از خدا میخاستم قران رو ک باز کردم میدونی چی اومد جلوم؟

نوشته بود انسان ها خیلی عجولن گاهی یه چیزی رو میخان ک به ضررشونه و خودشون نمیدونن اونموقعه حس کردم ک خدا کنارمه و داره میگه صبر کن هنوز موقع اش نرسیده شما هم صبر کن شاید دیگ اخرشه شاید بزودی حل میشه کم نیار ناامیدی خود خود شیطانه خدا همیشه میگ از رحمت من ناامید نشید مگ زبونم لال خدا بخیله یا با ما ک بندشیم لج داره نه خاهرم خدا چیزی رو میدونه و میبینه ک ما قادر ب درکش نیستیم

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
ان شاءالله ک خدا بحق آبرودارای درگاهش مرادتو بده  عزیز من خیلی ادم خوبی نیستم ولی میدونم خدا ب ...

هنوز ۳۰ سالم نشده ولی حداقل ۱۲ ساله که صبر کردم فکر نکنم کم باشه.الان خابم نمیبره ولی میترسم پاشم دعا بخونم چون میدونم حالم بدتر میشه وقتی صدایی از خدا در نمیاد

2738