2726

من بچه بودم عمل کردم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره دحتر همکارم تو سن دو سال و نیمه گی عمل کرد

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
من بچه بودم عمل کردم.

عمل سختیه؟ پسرم لوزه داره و پشت سر هم سرما میخوره از لوزس بنظر شما؟  تو نت نوشته که لوزه سوم التهاب و عفونت میاره ولی دکترش گفت نه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
پسرم باید پایان ۵ سالگیش انجام بده😐😓😓

پسر من ۶ سالشه پارسال گفتن لوزش بزرگ شده آنتی بیوتیک خورد امسال از اونم بزرگتره😖😖😖😖

عمل سختیه؟ پسرم لوزه داره و پشت سر هم سرما میخوره از لوزس بنظر شما؟  تو نت نوشته که لوزه سوم ال ...

نه سخت نیست.

من پنج سالم بود عمل کردم.مامانم تعریف میکردند که زمستان و تابستان مریض بودم و آنتی بیوتیک مصرف میکردم.گوشم خیلی عفونت میکرد.

فقط یادمه بعد از عمل بستنی خیلی میخوردم.

ببریدش پیش متخصص گوش و حلق و بینی.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
عمل سختیه؟ پسرم لوزه داره و پشت سر هم سرما میخوره از لوزس بنظر شما؟  تو نت نوشته که لوزه سوم ال ...

سرماخوردنش بنظرم اصلا به لوزه ربطی نداره پسرمن بزنم به تخته اصلا زود به زود مریض نمیشه شاید سالی دوبار

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍
نه سخت نیست. من پنج سالم بود عمل کردم.مامانم تعریف میکردند که زمستان و تابستان مریض بودم و آنتی بیو ...

دکتر گوش حلق... بردم عکس نوشته لوزشم بزرگه

2706