2737
2734
عنوان

یعنی منم باید ناراحت بشم؟

373 بازدید | 41 پست

سلام خانومای گل

شوهره من خیلی دوست داره ک بچه دار بشیم ما تازه ۴ ماهه ک عروسی کردیم ۱ سالم عقد بودیم شوهرم ۳۰ سالشه من ۲۱ سالمه من خودم زیاد میلی ب بچه دار شدن ندارم چون احساس میکنم خیلی زوده تقریبا یه ماهه ک جلوگیری نداشتیم و من همش احساس میکردم ک باردار میشم تو این ماه بعضی وقتا خیلی دلم می‌گرفت بعضی وقتا ذوق شوقی ک شوهرم داشت خیلی خوشحالم میکرد محبت هایی ک میکرد احساس میکنم با وجود بچه زیادتر میشه واقعا اکثر علایم باردار شدن رو داشتم شکم و سینه ها درد میکردن بد رابطه شکم دردم بیشتر میشد بعضی وقتا هوس یه چیزایی میکردم ک شوهره بیچارم چند باری ساعت ۲.۳ نصف شب می‌رفت می‌خرید ب زور پیدا میکرد حالا من ب شوخی میگفتم ولی اون خیلی جدی می‌گرفت نمیتونسم جلوشو بگیرم ک نره ..ولی من امروز پریود شدم نمیدونیم باید خوشحال باشم یا ناراحت عصر ب شوهرم زنگ زدم گفتم ک اومدنی برام مسکن بخره وقتی پرسید چی شده نمیتونسم بگم ک پریود شدم خلاصه فهمید همش با شوخی حرف میزد مثلا می‌گفت وای اینهمه زحمتام ب هدر رفت😁ب شوخی یا مثلا می‌گفت پس بچه منو تو شکمت کشتی دیگ هان همشو با خنده می‌گفت ولی اومدنی احساس کردم ناراحته منم ازش پرسیدم چیشده گفت بخدا هیچی ولی من می‌شناسمش شوهر من همیشه تا ۲ شب میشینه منو سرکار می‌زاره امروز زود خوابید اصلانم حوصله نداشت کلا مشخص بود دلش گرفته منم نمی‌دونم باید چیکار کنم و عکس‌العملی نشون بدم (اینم بگم شوهره من همیشه میگ تنها مشکلی ک اصلا بخاژرش ناراحت نمیشم بچه دار نشدنه شوهرم ارزوشه از پرورشگاه ی بچه بیاره نگه داره ولی همیشه میگه هم سعیمو میکنم ک اول بچه خودمو بیارم بعد از پرورشگاه بیارم)

حواستو بده ب ماهت چراغ های شهر ارزش ندارند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یسال عقد بودم چهار ماه از عروسی میگذشت باردار شدم 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا میشه یه صلوات مهمونم کنی❤❤🌷🌷🌷

بچه داری مسولیتیه ک‌تااخر عمر رو‌دوشته و بیشترینم رو‌دوش مادره حتماااا اول امادگیشو پیداکن

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2738
تا تمایل پیدا نکردی اصلا زیر بار نرو باید عاشق بچه بشی و تمام وجودت نیاز به مادر شدن بشه تا اقدام ک ...

آخه شوهرم خیلی دوست داره همش میگه وقتی بچه دار شدیم میبینی ک چقدر زندگیمون بهتر میشه واقعا من تو ی سردرگمی‌ گیج شدم 

حواستو بده ب ماهت چراغ های شهر ارزش ندارند 

عزیزم اگه تصمیم به باردار شدن گرفتی ممکنه چند وقت طول بکشه این قضیه نباید انقدر بزرگش کنی که شوهرتم فکر کنه حتما خبری شده بعد بخوره تو ذوقش. هر وقت باردار بشی بعد 5 تا 6 هفته متوجه میشی دیگه دنبال علائم و این چیزا نباش حساسیت نشون نده اونم حساس نکن. 

ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
2706