2726
عنوان

مغز هاى كوچك زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1102 بازدید | 40 پست
منم واقعا واقعا واقعا بعد از این که از سالن اومدم بیرون احساس کردم یه فیلم کامل دیدم

دقيقا حسى كه من داشتم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
اوهوم منم خیلی از بازی فرهاد اصلانی خوشم میاد

بى نظيره

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. اتفاقا همین امشب دیدمش. بازی و بازیگرها رو که شکی درش نیست... از هر نظر عالی... ولی خب داس ...

نه اصلا دور از ذهن نیست

از این چیزا خیلی زیاد داریم

یه پسره فقط به خاطر اینکه یه کارت تبریک تو کیفش پیدا کرده بود....خواهرشو کشت

تازه بعضی وقت ها مادره هم طرفدار پسره هست

گر آخرین فریب تو ای زندگی نبود....اینک هزار بار رها کرده بودمت😭😭😭
2728

من عاشق تحول کاراکتر شاهینم جای که نگران برادرشه که مرگ مادرشونو متوجه نشه همین حس در عرض چند دقیقه در سکوت تبدیل میشه به شکوووور ننت مرد 

واااااای

ببخشید من هیجان زده میشم😅😅

من عاشق تحول کاراکتر شاهینم جای که نگران برادرشه که مرگ مادرشونو متوجه نشه همین حس در عرض چند دقیقه ...

آرررررره دلم خواست روشو ببوسم اونطورى انتقام گرفت از شكور😁

فقط موندم شهروز آخرش باهاش چيكار ميكنه😢

اون يه ذره بچه چى بود چرا نميزد لهش كنه؟؟؟

خشم و هیاهو ک عالیه اینم خیلی دوست دارم ببینم

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

افتضاحه این فیلم اصلا نرین

یه کپی ضعیف از ابد و یک روز

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
به شبکه نمایش خانگی اومده؟ 

نه عزيزم تو سينماست هنوز

افتضاحه این فیلم اصلا نرین یه کپی ضعیف از ابد و یک روز

فقط چون نويد محمد زاده بازى كرده؟😕

من شباهتى نديدم

جدا دور از ذهن بود موضوعش؟ميدونى من خودم تو عمرم چند تا خانواده با همين (تاكيد ميكنم)با همين شرايط ت ...

نه منظورم کار و نوچه و ایناشون نبود...

نقش پدر مادره خیلی مصنوعی بود‌‌.

دختره رو کشتن انگار نه انگار...

بعد این همه نوچه، یکاره شاهینو چرا به فرزندی قبول کرده بودن؟ اونم همچین آدمای بی احساسی.‌‌..

به خواهر خودشون رحم نکردن...

چجوری هوای شاهینو داشتن...

از این نظرات میگم.

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
نه اصلا دور از ذهن نیست از این چیزا خیلی زیاد داریم یه پسره فقط به خاطر اینکه یه کارت تبریک تو کیف ...

این یه استثنائه واقعیه‌‌‌...

یارو یه لحظه جنون میگیرتش هزار کار میکنه...

نه اینکه با نقشه و فکر، مادر، پدر، و سه تا برادر بخوان دختره رو بکشن و اصلا عین حیال مادر مدره هم نباشه

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
2706