2733
2734
عنوان

شوهرم گفت ن اشپز ی بلدی ن خونه داری

| مشاهده متن کامل بحث + 2742 بازدید | 208 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره خیلی ولی اصلا نمیتونم خوب ورست کنم براش

نمیتونی بادمجونو سرخ کنی  یعنی؟؟مگه میشه؟؟!به بچت چی میدی بخوره پس؟

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...

ببین فیلم آشپزی رو ببین از رو کتاب فایده نداره

ی پیجی هست تو اینستا هر غذایی میپزه مرحله به مرحله فیلم میگیره میزاره

از رو اینجور فیلما میتونی یاد بگیری

تو آشپزی کردن نباید دستت بلرزه

غذا رو پر رب و ادویه بپز

روغن هم به اندازه بریز 

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
2738
ن یکم سرخ کروم دارچین زدم و کاری

شاید زیاد کاری ریختی یا کاری رو زیاد تفت دادی هر چی بوده زیر سر کاری بود😊

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
نمیتونی بادمجونو سرخ کنی  یعنی؟؟مگه میشه؟؟!به بچت چی میدی بخوره پس؟

مادرشوهرم ی جور خاصی درست میکنه با سس گوجه شوهرم اکنجوری دوست داره من نتدنستم اونجوری درست کنم برا بچم بیشتر سوپ درست میکنم

طوری شده طفلی سر کار ساندویچ میخوره نیمدونم چرا هیچی بلد نیستم 

عزیزم خودت مشخص اصلا اعتماد به نفس نداری نترس غذاتو بپز با دقت بعداشم با اعتماد به نفس بزار جلو شوهرت اصلا نپرس خوشمزه بود یا نه خودت با اشتها بخور فقط دقت کن. برنجتم سعی کن تو قابلمه های مختلف امتحان کنی ببین تو کدوم خوب در میاد

دارچین و کاری تو الو خورشت؟؟

من اصلا متنفرم از کاری، دارچینم فقط تو لوبیا پلو خورشت قیمه اونم چوبش،ادویه برای مرغ فقط فلفل سیاه پاپریکا و پودرگوجه عالین واقعا،

2706