2733
2734
عنوان

شوهرم گفت ن اشپز ی بلدی ن خونه داری

2742 بازدید | 208 پست

بچه ها نمیدونم چرا همش گند میزنم هر چی صبح تا شب خونه رو جمع و جور میکنم شب ک میاد غر یمزنه اشغال رو فرشه چرا اینواینجاس با ی بچه کوچیک هر چ قدر سعی میکنم بازم کم‌میارم اشپزیم خیلی بده امشب خورشت الو درست کردم افتضاح شد برنجم شفته خورشتم  بی مزه ی بارم  ز زدم با هزار شوق و ذوق بیا ک برات بادمجون درست کردم خودم رفتم مخصوص بادمجون خریدم با گوجه ولی طوری ورست کزدم نمیشد خورد امشب بهم میگ اشپزیت افتضاحه ب زور خورد گفت خونه داریتم  بدرد نمیخوره فقط بلد ی ب غر و فرت برسی و ارایش ک تیپت  منم گفتم مگ اشپر استخدام کردی بلد نیستم خوب من دانشگاه رفتم مشغول درس بودم ن اشپری یاد گرقتن  ولی از خودم نازاحتم ک هیچی بلد نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه اشپزی وظیفته نه خونه داری بگو ناراضی خودت انجامش بده یا نوکر بگیر 

همین که یا مادری کافیه 

چقدپررو شدن این مردا

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
2738
واقعا اشپزی اسونه هااا چرا اینطوری میشه خب ی کتاب بگیر عزیزم بعدش ب اندازه ها دقت کن عالی میشه 

اخه درس کردن ی برنج و مرغ ک‌ دیگ کتاب نمیخواد اصلا استعدا  اشپزی ندارم بی انگیزم کرده 

اخه درس کردن ی برنج و مرغ ک‌ دیگ کتاب نمیخواد اصلا استعدا  اشپزی ندارم بی انگیزم کرده

اسونه ی کم علاقه بذار عالی میشه 

ادویه زعفرون کره استفاده کن غذاهات خوشمزه میشه

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
یعنی برا شوهرش غذا نپزه 

بپزه ولی داره تلاششو میکنه چیکار‌کنه بیچاره

عوض روحیه دادن کمک کردن غر میزنه

هرجا روم،هرکس که بینم از خویش پرسم آیا دوباره فرصت دیدار یابم؟یا این نگاه آخرین است؟
2706