2726
عنوان

هیچوقت نامرد نباشید

372 بازدید | 28 پست

سلام خیلییی کلافتون میکنم  دلم گرفته داریم جدامیشیم و باورکنید اینجامجلزی هستیم عین صداقتومیگم همسرمو ازاول بازور مجبور کردن باهام ازدواج کنه ب گفته همسرم وکتمان خانواده اش اراول عقدمون دلش باهام نبود حالا منم بخدا قیافم خیلی خوبه اتدامم هسپزی خونه داری ولی چون دلش باهام نبود هیچی نمی دید الان داریم طلاق میگیریم شش ماهه انگار ادمی ب اسم من تو زندگی اون وخانواده اش نبودن امروز زیرجشامو دیدم دوساعت گریه کردم باز ازحرص و غصه چروک افتاده چرا ادنا انقدددد راحت میان زندگی طرفو ب اتیش میکشن بدون ی دره پشیمونیی عذاب وجدان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از دلش ک خبر نداری 😔😔😔

رفتارشو ک نیبینم اونهمه محبت اخرش این شه حواب هرروز ی بهونههه ی روز نیگف برو ارنایش بچه دارنشدی توعقد حداشیم ی روز میگف برام وسایل کم خریدین ی روز میگف دوستم زن دکتر گرفته 

تونستی مهریه بگیری؟

ن گداشتم اجرا ولیییی انقداسنای گردن کلفت دارن چشمم اب نمیخوره فقط میگم خدایا همیشه تحقیرم کردن الانم انقد پارتی دارن کهری نکنن من بیفتم ب التماس ک چیزی نمیخام لاقل پارتی من باس خدا

وا میگم ی ساله داره میگه

خب اگه مطمئنی که خدارو شکر کن زودتر تکلیفت روشن شده.انقدا هستن که مجبورن با کسی که نمیخوان و ادم درستی نیست زندگی کنن.انشاالله خداهم پارتیت میشه کارت روال پیدا کنه و اذیت نشی.

2706