2733
2734

بستن لوله،برای آقایون راحت تره.یه عمل سرپاییه با بیحسی.بدون درد و خونریزی.اما برای خانما یه جراحیه.اگه همزمان با سزارین باشه خوبه.وگرنه اصلا ارزش نداره یه جراخی انجام بدی برای بستن لوله.مردا انجام بدن بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین 👏👏👏پنج قلووو ایول

پنج قلوچرا؟؟؟؟؟؟

جاری من 17ساله طبیعی جلوگیری میکنه پنج قلومیشه بچش؟؟؟خودم تا2سال بعدازدواجم جلوگیری داشتم بعدباردارشدم به خواست خودمون بعددخترم 9سال دوباره جلوگیری طبیعی داشتم تا17ماه پیش که دوباره برای بارداری دوم اقدام کردیم ومشکلی هم نداریم بابت این قضیه 

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731
بستن لوله،برای آقایون راحت تره.یه عمل سرپاییه با بیحسی.بدون درد و خونریزی.اما برای خانما یه جراحیه.ا ...

اگرم شوهرتون زیربار بستن لوله نمیره.اصلا قرص و آمپول استفاده نکنید.هورمونین و کلی عوارض دارن.کان دوم استفاده کنید.هم مطمعنه هم بی ضرر

2738
آره بابا چرا ما خودمونو ناقص کنیم؟ 😕

هوم  بعدا دنیا درازه خدامیدونه چیابشه از کجا معلوم تااخرعمر با همسرمون میمونیم والا دنیا درازه نمیشه گفت ی خانومی بود عاشق معشوق رفت بست بعد یجوری شد ک اینا جداشدن ازدواج کرد بخاطر بچه دارنشدن طلاق گرفت باز نمیشه ک 100درصد گفت زندگیم همینه این دوتا بچه این من این شوهرم

همسایه مامانم ایناخانومه لوله هاشوبست بعدیکی دوسال یهوخبردارشدیم خانم همسایه بارداره همه این شکلی بودیم😲😱😳اصلامگه میشه مگه داریم؟؟؟،بعدهزارتاآزمایش وسونوگفتن سرلوله هادوباره توشکم خانم همسایه بهم جوش خورده وایشون باردارشده 

الانم دخترش 12سالشه 😊

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
همسایه مامانم ایناخانومه لوله هاشوبست بعدیکی دوسال یهوخبردارشدیم خانم همسایه بارداره همه این شکلی بو ...

بله.هیچ روشی حتی بستن لوله،صددرصد نیست.یه درصد خیلییی جزئی احتمال خطا و شکست داره

2706