2737
2734
حالا شما دوست داشتی من بااصل قضیه مشکل ندارم اصلت یکی میخواد کلا عقیم بشه من ازنظر فمینیستی نگاه میک ...

البته اینقدر مسایل مختلف هست که باید درست بشه. راه دراز و سختی داریم  😤😤😤😤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته اینقدر مسایل مختلف هست که باید درست بشه. راه دراز و سختی داریم  😤😤😤😤

اره عزیزم متاسفانه تو این مملکت کلا به درد زاییدن میخوریم انگارحالت تهوع میگیرم گاهی زن باید خانوم باشه رن باید فلان باسه من زنم مردا یادمیدن من باید چطوری باشم اسکل تو سرت بکار خودت باشه چرا به من گیر میدی چون زنم باید طبق میل تو باشم اووووفففف

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2728
 والا ب من چ مگ من فضولم

برا اون زحمت نداره که ..کلن همه زحمتااا بدبختیااا پای ماست.؟مخصوصاااا و از همه سخترش نه ماه بارداری و حالت تهوع های وحشتناک چهار ماهه اول😭😭😭😭😭

2738
اره عزیزم متاسفانه تو این مملکت کلا به درد زاییدن میخوریم انگارحالت تهوع میگیرم گاهی زن باید خانوم ب ...

نگووووو نگوووو که از این مدل ادماااا فراووونه . امپرم میزنه بالااااا😤😤😤😤😤😤

برا اون زحمت نداره که ..کلن همه زحمتااا بدبختیااا پای ماست.؟مخصوصاااا و از همه سخترش نه ماه بارداری ...

پول بیاره همه اونارم درمون میکنم بقول دکتر مامانم مامان گفته بود ارز بوی چایی بدم میاد عوق میزنم گفته بودخب چای دم نکنه توخونه اب پرتقال اب هویج اب سیب اب انار از اینا ک حالت ب هم نمخوره اینا رو بخور  والا

والا 

مردا به ما یاد میدن چطوری زن باشیم سناریو از این خندار تر نیست ?مگه مرد بودن اصول داره هرکی یه جوره و طبق شخصیتش رفتار میکنه منم زنم شخصیت متفاوت با بقیه دارم دوستدارم مثلا موهامو از ته بزنم چون زنم موهام باید بلند باشه چون زنم نباید سیاسی باشم چون زنم نباید فوش بدم ولی تو مردی عصبی میشی فوش بده عیبی نداره کلا چون زنم نباید باشم اصلت شخصیت مستقلب نداره زن تو ایران 

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
موافقم کاملا راحتی و اسایشمو فراهم کن سالی یکی میزام خخخخ

والا   هم چیزم حل باشه خوردوخوراکم دکترم پوشاکم تفریحم چرانزام خرجشونوبده اسایش بده میزام دوتادوتام میزام ای وی اف میکنم همه چی پوله پرستار بگیرع کارگ بگیره استراحت مطلق میشم 5 قلوهم میزام  

چی بگم پرسیده گفتن خیلی عوارض داره افتادگی و بی میلی میاره و ... دوبار آیودی گذاشتم رحمم پس زده ... ...

چندسالته؟؟؟؟جلوگیری طبیعی امتحان کردی؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706