2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

البته من استرس نداشتم ،همین ک نشستی کمربندتو‌ببند صندلیتو تنظیم کن آینتهاتو چک کن ،دنده روخلاص کن ،روشن کن بزن دنده یک ترمز دستیو بخوابون،راهنماتو بزن حرکت کن

چهارراههارو ایست کن وهمچنین سه راهیا 

روبروی درخونها هم پاک نکن🌹

2738
البته من استرس نداشتم ،همین ک نشستی کمربندتو‌ببند صندلیتو تنظیم کن آینتهاتو چک کن ،دنده روخلاص کن ،ر ...

خیلی ممنون گلم اگه مثلا افسر بگه پارک کن باید بگم پارک ممنوعه و اجازه بگیرم ازش یا نباید کلا پارک کنم؟

عزیزم ببخشید فقط من نمیدونم دقیقا باید تو کدوم مرحله اینکار بکنم

قبل از اینکه ماشین رو روشن کنی صندلی و ایینه و کمربند رو که اوکی کردی چند بار با پات بزن رو پدال ترمز مثلا امتحانش کردی که سالمه بعد خلاص و استارت و کلاج و دنده ترمز دستی حرکت

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
خیلی ممنون گلم اگه مثلا افسر بگه پارک کن باید بگم پارک ممنوعه و اجازه بگیرم ازش یا نباید کلا پارک کن ...

باید بهش بگی ک بدونه قوانینو بلدی

اگه بین دوتا خونه دیوار بود اونجا میشه پارک کنی

خیلی ممنون گلم اگه مثلا افسر بگه پارک کن باید بگم پارک ممنوعه و اجازه بگیرم ازش یا نباید کلا پارک کن ...

کاری که میگه رو انجام بده یهو هول نکن سرجات وسط خیابون وایسا بگو نه ممنوع در حین اینکه می خوای انجام بدی لگو با اجازتون مثلا خط ممتد نمیشه دور زد 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
2706