2733
2734
عنوان

بارداری

103 بازدید | 22 پست

سلام خانوما ببخشید یه سوال داشتم 

من نامزدم و هنوز دخترم 

چند روزه حالت تهوع دارم و سر معده ام خیلی درد میکنه البته مشکل معده درد دارم ولی سرگیجه ام دارم بیحال ام هستم 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
چجوری میشه که باردار باشم؟
0
0%
آیا این علائم نشون دهنده باردار بودن منه؟
0
0%
مهم ترین علائمش چیه
1
100%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه خارج از پشت تخلیه شده

خب اگر خارج ازپشت تخلیه شده وهنگام خروج الت منی با دهانه واژن تماس نداشته چای نگرانی نیست.درضمن نامزدت در این موردنظرش چیه که منی برخورد داشته یا خیر؟

2738
خب اگر خارج ازپشت تخلیه شده وهنگام خروج الت منی با دهانه واژن تماس نداشته چای نگرانی نیست.درضمن نامز ...

زیاد در این مورد مطمئن نیستیم ولی اگر بوده خیلی کم بوده و من بلافاصله بعدش شست و شو دادم

زیاد در این مورد مطمئن نیستیم ولی اگر بوده خیلی کم بوده و من بلافاصله بعدش شست و شو دادم

خب زیاد نگران نباش البته اگر زمان رابطه شما درزمان تخمک گزاری نبوده جای نگرانی نیست ولی اگر درزمان تخمک گزاری بوده تا 72 ساعت فرصت داری از قرص اورژنسی استفاده کنی.

البته در رابطه مقعدی اگر منی داخل تخلیه بشه وبعد مقعدبا دستمال پوشش داده بشه دیگر برای حاملگی جای نگرانی نیست.

خب زیاد نگران نباش البته اگر زمان رابطه شما درزمان تخمک گزاری نبوده جای نگرانی نیست ولی اگر درزمان ت ...

زمان تخمک گذاری چند روز بعد از پریود است؟

اگر سیکل شما منظم است وهر سیکل شما 28روزاست زمان تخمک گزاری 2هفته قبل از پریودشدن است .اگر پریودشما 6روز طول بکشه تقریبا 8روز بعد از پاک شدن تخمک گزاری اتفاق می افته که تقریبا از از روز پنجم پاک شدن تا 5روز می تونه زمان خطرباشه.

اگر سیکل شما منظم است وهر سیکل شما 28روزاست زمان تخمک گزاری 2هفته قبل از پریودشدن است .اگر پریودشما ...

سیکل من معمولا نامنظمه و پریودم بین ۸ تا ۱۰ روز طول میکشه

سیکل من معمولا نامنظمه و پریودم بین ۸ تا ۱۰ روز طول میکشه

خب اگر پریود نامنظم باشه زمان تخمک گزاری یه مقدار تشخیصش مشکل میشه .

حالا شما چندروز بعد از پاک شدن رابطه مقعدی داشتید؟

2706