1421
1389

سلام عزیزان من تازه فهمیدم باردارم 2 تا سقط زیر سه ماه داشتم کلی آزمایش و چکاپ دادیم ولی هردو سالمیم و مشاوره ژنتیک هم انجام شده اونم مشکل نداشته. سر کتاب باز کردم گفتن همزاد داری اون بچتو میبره   

گفتن حتما باید کمرتو قفل کنی 

اگر کسی رو میشناسید خواهشا معرفی کنید به من.

میدونم خیلیا ممکنه اعتقاد نداشته باشید ولی خدا شرایط منو برای هیچکس نیاره من واقعا نگرانم که اینم از دست بره هرکاری که ازم بر بیاد میخوام بکنم واسه موندنش  

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

میشه قفل کمر رو توضیح بدی؟؟ من خیلی شنیدم ولی نمیدونم چیه

مثل اینکه سوره یاسین رو میخونن به نخ لحاف دوزی سیاه و سفید به هر مبین که رسیدن به گره میزنن و بعد با یه قفل کوچیک میبندنش به کمر. تا زمان زایمان نباید از خودت بازش کنی. میگن جنین رو از شر اجنه و همزاد در امان نگه می داره. البته من تو نت خوندم دقیق نمیدونم همینه یا نه

1401
ممنونم خیلی ممنونم

بهترین حافظ و نگهبان خداست.تو رو خدا اشتباه خاله منو نکن بچه بیچاره رو از جنینی دعایی نکن.من شنیدم یه کاری میکنن که همیشه بچه به دعا نیاز داشته باشه دختر خاله من بیست و دو سالشه هنوزم اسیر ابن چیزان.خودت وضو بگیر نماز بخون قران بخون سوره مریم بخون.زیارت عاشورا بخون.این حرفا چیه اخه دختر.کی بهتر از علی اصغر بهش توسل کن

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
بهترین حافظ و نگهبان خداست.تو رو خدا اشتباه خاله منو نکن بچه بیچاره رو از جنینی دعایی نکن.من شنیدم ی ...

چله عاشورا برداشتم برای حضرت علی اصغر هر روزم یاسین میخونم ولی دلم آروم نمیشه نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭

1432