2737
2739
عنوان

دوران بارداری و اخلاق همسر

1871 بازدید | 18 پست

سلام دوستان عزیز میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟

بچه ها همسرم قبل بارداری اخلاق نسبتا تندی داشت الان که باردار شدم اوایلش خیلی خوب بود و بهم بیش از اندازه توجه داشت اما الان که چهار ماهمه خیلی بداخلاق و عصبی و پرخاشگر شده همش رو اعصابمه منم ویارو تهوع دارم شدید و هروز یه درد دارم ...یه بار معده درد یه بار ضعف اما واقعا به کارام میرسم و فقط مسایل جنسی کمتر شده و غذا درست کردن...نمیدونم چیکار کنم خسته شدم اعصابم بهم ریخته....غربالگری اول که رفتم گفت تیغه بینیش تشکیل نشده و وقتی بهش گفتم خیلی عصبی و ناراحت شد از اون روز همینه ...قرار شده شنبه برم واسه چکاب تیغه بینی...دعا کنید تشکیل بشه....دوستان خیلی احساس تنهایی میکنم اصلا همسرم درکم نمیکنه و دایم باهام بحث میکنه ...جدا از اینکه قبل بارداری هم بحث میکردیم و منم حاضر جوابم....دیگه تحملم کم شده توروخدا بگید از تجربیاتتون و از راهنماییتون ....ممنونم😭😭😭😔😔😔اصلا اروم نیستم دلم نمیخواد بچه ام عصبی بشه

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین فقط با خودت بگو این نیز بگذرد. برو ببین من چقدر تو بارداریم استرس های الکی و مسخره داشتم.بچه ک بیاد همه یادت میره میگی چقدر دور از جون احمق بودم.بزن بیخیالی میدونم سخته. 

2728

من تو بارداری کتک خوردم حساس که شدم میگفت داری الکی ناز میکنی انگار هیچ کس باردار نشده جز تو ولی بچه که بدنیا اومد شد فرشته حتی لباس زیرمم میشست الان که پسرم چهار ماهشه دوباره سگ شده کتکم میزنه

2738
من تو بارداری کتک خوردم حساس که شدم میگفت داری الکی ناز میکنی انگار هیچ کس باردار نشده جز تو ولی بچه ...

واااا اخه چرا مردا همه روانی شدن ....نمیدونم چرا تعادل روحی روانی ندارن

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
مردا بخاطر نداشتن رابطه جنسی پرخاشگر میشن.یطوری آرومش کن این نیازش برطرف شه.

جدیدا بیشتر کردم اما نمیدونم چیکار کنم دیگه....خودم جون ندارم...محبت کلامی ندارم اصلا....حوصله ام نمیرسه خودم احتیاج به محبت دارم

سعی کن وقتی بحث میکنه تو ادامه نده و سکوت کن..نیاز جنسیش هم تا جای ممکن براورده کن و محبت کلامیتو زی ...

انشالله همش میگه کی میشه بری آزمایش 

نمیخوام نگرانت کنم. اما جای مطمئن برو‌ سونو. استخون nasal. خیلی مهمه

اره میدونم بیمارستان فوق تخصصی میرم

جدیدا بیشتر کردم اما نمیدونم چیکار کنم دیگه....خودم جون ندارم...محبت کلامی ندارم اصلا....حوصله ام نم ...

واب عین منی. منم الان تو همین شرایطم. حالت تهوع امونمو بریده هفته 6 ام.. مال من که خیلی زود شروع شد.. تازه من با ivf باردار شدم. شوهرم اصلا هوامو نداره.. یه دست نوازشی محبتی هیچیییی.... از صبح تا شب تنها با حالت تهوع. از صبح هیچی نمیخورم تا شب نه غذایی نه چیزی... همش عوق زدن و... اینم که میاد فقط بهم گیر میده و اوقات تلخی میکته 

. سر پول اینترنت و.. تموم شدن نت و.. منم سرگرمیم فقط همین اینترنته.. 

نه خوبی ای نه محبتی.. تک تنها.. 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
من تو بارداری کتک خوردم حساس که شدم میگفت داری الکی ناز میکنی انگار هیچ کس باردار نشده جز تو ولی بچه ...

به منم همینو میگه  «.. اینهمه زن باردار که تازه سر کارم میرن. 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
2706