2737
2734

اول خودم

رفتم ارايشگاه واسه عروسي يكي از اقوام گفتم موهامو فر درشت كن جلوشم فرق  وسط مدل خامه اي😍

اقا اين برداشت موهامو فر كرد سيم تلفني از رو كمر پريد رو شونه هام😑بعد فرق باز كرد جاي اينكه يكم پوش بده زيرشو تاجايي كه جا داشت موهامو كشيدو از پشت كش بست مثل اون زمانا كه فرق وسط باز ميكردن ژل ميزدن موهام چسبيده بود كف سرم ازاون ور باقيش شبيه گوسفند😑😑😑بابغض گفتم ميشه بازش كني اتوش كنم گفت نههههههه حيفه،وقتم نبود با دخالتاي خودم يكم ابرو مندش كردم يه شالم انداختم سرم رفتم😓

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

قرار بود پوست پيازى تيره بهم تحويل بده مشكى تحويل داد به همين سوى چراغ قسم😐

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

من هر موقع ابروهامو دادم دست ارایشگر  ر ی د ه توش  موهامم همینطور تاحالا راضی نبودم   فقط یه بار رفتم پیش یه خانوم مسنی ارایشگاه نداشت تو خونه بود یه خونه ی قدیمی و یه اتاق کوچیک تو زیر زمین   اینقد از کارش راضی بودم  ابروهامو محشر مرتب کرد بعدم کلی دنبالش گشتم دیگه پیداش نکردم کسی ازش خبر نداره

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با خواهرم رفتم برای عروسی داداشم آخر همه ما را درست کرد و گند زد به سر خواهرم دست آخر هم یه پوستیژ زد روی سرش 

ساعت نه و نیم رسیدیم تالار همه می گفتن خواهرهای داماد کجان؟

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                   من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
2731

منم قبل عقدم ب ارایشگر گفتپ موهامو یه قهوه ای تیره بزن با خیلی کم تم شرابی....برداشته بود یه قهوه ای روشن با قرمز زده بود...شده بودم شبیه انشرلی یاد مادربزرکم میوفتادم موهاشو حنا میزد....انقد بهونه گرفتم تا دوباره رنگ کرد واسم 

آسمان تو چه رنگ است امروز......  
من هر موقع ابروهامو دادم دست ارایشگر  ر ی د ه توش  موهامم همینطور تاحالا راضی نبودم   ...

اون خانمه كه كتونى فيك ميفروخت هنوز داره منو ريپلاى ميكنه😂😂😂😂😂😂

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
منم قبل عقدم ب ارایشگر گفتپ موهامو یه قهوه ای تیره بزن با خیلی کم تم شرابی....برداشته بود یه قهوه ای ...

واااي اونم قبل عقد😓😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738
اون خانمه كه كتونى فيك ميفروخت هنوز داره منو ريپلاى ميكنه😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای    راست میگی 

چقد بی ادب بود من فقط بهش گفتم  اینارو دوست ندارم  دیگه یک و نیم کیلومتر فحش و بدوبیراه  بارم کرد  عجب چیزی بود خدایی

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه

دست رو دلم نذار بعد عمری شوهرمو راضی کردم خاکستری بزنم موهام آرایشگره موهامو دکلره کرد ۷ساعت نشوند وتهش نارنجی شد وگفت پاشو دیگه نمیشه حالا شوهرمم هی زنگ روزنگ که کجایی چندساعته هیچی خلاصه موهامو سوزوند وهویچی کرد وفرستاد خونمون شب تاصبح کلاه سرم گذاشتم بس فحش خوردم از شوهرم فرداهم یه آتوسای مشکی مالوندم روش😢😢😢😢😢😠😠😠

😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای    راست میگی  چقد بی ادب بود من فقط بهش گفتم  اینارو دوست ...

بخدا😂😂😂

خييييلى

من گفتم ببين كارمون به كجا كشيده كه كتونى چينى واسمون شده لاكچرى

اومده ميگه تو مثل وحشيا جواب دادى😐😂

پارسال رفتم گفتم زیتونی بزاره باورکنید ۶ساعت زیر دستش بودم اخرشم رنگم شده بود سبز سبز اومدم خونه پسرمو همسرم ازم ترسیدن😀به این سوی چراغ قسم

ولی فرداش رفتم گفتم این اون نیست که بعدش عوض کرد رنگمو😐

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز

من واسه عروسیم یه ارایشگاه انتخاب کردم ولی قبل عروسیه من عروسیه پسر عموم بود منم گفتم واسه تست برم پیشش هم عروسیه پسر عمو راه بیفته هم واسه عروسیه خودم ببینم کارش چطوره.وااای چشتون روز بد نبینه موهامو فر کرد برد بالا بست و اینور انور پخش کرد.ارایشم که انگار فاطمه ۱۰ ساله ارایش کرده بود به معنی واقعی کلمه ر ی د تو موهام .

گرگ باش!!!  هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار والا    همه رو شستم گذاشتم کنار 🥀🥀  
2706