2726
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست
😍😍😍😍 عزیزم عاشق اون برق تو چشماشم 😍😍😍😍😍😍 نرگس تولیدت قویه یه دو سه تا دیگه بزن 😍😍

حتما😖🤣 بزار اين ب ي جا برسه ديشب مرگمو ديدم ب چشمم😖سخته بابا

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
ان شا الله به زودی از این بو ها بگیری ولی بی شوخی از من گذشته خیلی وقته حتی خواستگار درست حسابیم ندا ...

اینو بده انگشتر کنن واست🤣😂😂کلمات قصار میگه!! ۲۲ساله فنچول😂

منو‌میبینی؟؟؟ ۲۴ سالگی ب زوررررررررررر شوهر‌کردم😂اونم انقد ک‌میرغضب هول بود😒وگرنه من هنوزممممممم ک‌هنوزه با دوستام بیرون بودم شبا دیر میومدم😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دهنتو ببندا با بچه من بود😒😂😂😂😂😂 

مگه مجبوره بگه کله قارچی😂😂😂😂😂خب ی چی دیگه بگه

بگه مو قشنگ😋خوشگل پسر یا...

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2728
😂😂😂 کوفت بی ادب داماد خودته ها مادر زنم بودن  مادرزنای قدیم

خب اخه کله قارچی؟؟؟؟؟😂😂😂😂

این تعریفه؟؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 بگو واییییی داماد خوشگله ی فدرا خوشگله🥰🥰😍 این تعریفه🤗

اینو بده انگشتر کنن واست🤣😂😂کلمات قصار میگه!! ۲۲ساله فنچول😂 منو‌میبینی؟؟؟ ۲۴ سالگی ب زوررررررررر ...

ادما با هم فرق میکنن خوب من ۷ ساله درگیر و دار این ماجراهام میخوام تموم شه فقط 🥴 

خب اخه کله قارچی؟؟؟؟؟😂😂😂😂 این تعریفه؟؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 بگو واییییی داماد خوشگله ی فدرا خوشگله🥰🥰😍 ...

😒😒 از جلو چشمام خفه شو تو که عکسو ندیدی تعریف من مناسب عکس بود ذهن تو خرابه 😂😂😂

حتما😖🤣 بزار اين ب ي جا برسه ديشب مرگمو ديدم ب چشمم😖سخته بابا

🤪🤪 هاااا یادم نبود سخت گیری 😒😂 باید اسانارو بفرستم تهران برات کلاس بذار انقدر که این بشر اوکی و خیال راحته 😂😂

ادما با هم فرق میکنن خوب من ۷ ساله درگیر و دار این ماجراهام میخوام تموم شه فقط 🥴 

بیخیال بابا😂زندگیتو کن!

جدی میگماااااا اصن ب فکرش نباش کلا رها کن! یکی عین من میفته تو دامنت میاد خلت میکنه🤣🤣🤣خوب خوبشونم ی عن بازیایی داره خلاصه🤣

خب اخه کله قارچی؟؟؟؟؟😂😂😂😂 این تعریفه؟؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 بگو واییییی داماد خوشگله ی فدرا خوشگله🥰🥰😍 ...

اين بچه روانش پاكه مث تو نيس ك🙄😐😒😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
بیخیال بابا😂زندگیتو کن! جدی میگماااااا اصن ب فکرش نباش کلا رها کن! یکی عین من میفته تو دامنت میاد ...

😒 خیلی دوست دارم ولی واقعا نمیشه میدونمم کلا نمیشه ولی تا هضم کنم که کلا منتفیه ماجرا طول میکشه 

🤪🤪 هاااا یادم نبود سخت گیری 😒😂 باید اسانارو بفرستم تهران برات کلاس بذار انقدر که این بشر اوکی و ...

خطرناكه بخدا😖😖😐😐 نميخواد من اونو ببينم خل ميشم😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706