2726
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست
😍😍😍😍 عزیزم عاشق اون برق تو چشماشم 😍😍😍😍😍😍 نرگس تولیدت قویه یه دو سه تا دیگه بزن 😍😍

حتما😖🤣 بزار اين ب ي جا برسه ديشب مرگمو ديدم ب چشمم😖سخته بابا

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
ان شا الله به زودی از این بو ها بگیری ولی بی شوخی از من گذشته خیلی وقته حتی خواستگار درست حسابیم ندا ...

اینو بده انگشتر کنن واست🤣😂😂کلمات قصار میگه!! ۲۲ساله فنچول😂

منو‌میبینی؟؟؟ ۲۴ سالگی ب زوررررررررررر شوهر‌کردم😂اونم انقد ک‌میرغضب هول بود😒وگرنه من هنوزممممممم ک‌هنوزه با دوستام بیرون بودم شبا دیر میومدم😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دهنتو ببندا با بچه من بود😒😂😂😂😂😂 

مگه مجبوره بگه کله قارچی😂😂😂😂😂خب ی چی دیگه بگه

بگه مو قشنگ😋خوشگل پسر یا...

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2728
😂😂😂 کوفت بی ادب داماد خودته ها مادر زنم بودن  مادرزنای قدیم

خب اخه کله قارچی؟؟؟؟؟😂😂😂😂

این تعریفه؟؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 بگو واییییی داماد خوشگله ی فدرا خوشگله🥰🥰😍 این تعریفه🤗

اینو بده انگشتر کنن واست🤣😂😂کلمات قصار میگه!! ۲۲ساله فنچول😂 منو‌میبینی؟؟؟ ۲۴ سالگی ب زوررررررررر ...

ادما با هم فرق میکنن خوب من ۷ ساله درگیر و دار این ماجراهام میخوام تموم شه فقط 🥴 

خب اخه کله قارچی؟؟؟؟؟😂😂😂😂 این تعریفه؟؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 بگو واییییی داماد خوشگله ی فدرا خوشگله🥰🥰😍 ...

😒😒 از جلو چشمام خفه شو تو که عکسو ندیدی تعریف من مناسب عکس بود ذهن تو خرابه 😂😂😂

حتما😖🤣 بزار اين ب ي جا برسه ديشب مرگمو ديدم ب چشمم😖سخته بابا

🤪🤪 هاااا یادم نبود سخت گیری 😒😂 باید اسانارو بفرستم تهران برات کلاس بذار انقدر که این بشر اوکی و خیال راحته 😂😂

ادما با هم فرق میکنن خوب من ۷ ساله درگیر و دار این ماجراهام میخوام تموم شه فقط 🥴 

بیخیال بابا😂زندگیتو کن!

جدی میگماااااا اصن ب فکرش نباش کلا رها کن! یکی عین من میفته تو دامنت میاد خلت میکنه🤣🤣🤣خوب خوبشونم ی عن بازیایی داره خلاصه🤣

خب اخه کله قارچی؟؟؟؟؟😂😂😂😂 این تعریفه؟؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 بگو واییییی داماد خوشگله ی فدرا خوشگله🥰🥰😍 ...

اين بچه روانش پاكه مث تو نيس ك🙄😐😒😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
بیخیال بابا😂زندگیتو کن! جدی میگماااااا اصن ب فکرش نباش کلا رها کن! یکی عین من میفته تو دامنت میاد ...

😒 خیلی دوست دارم ولی واقعا نمیشه میدونمم کلا نمیشه ولی تا هضم کنم که کلا منتفیه ماجرا طول میکشه 

🤪🤪 هاااا یادم نبود سخت گیری 😒😂 باید اسانارو بفرستم تهران برات کلاس بذار انقدر که این بشر اوکی و ...

خطرناكه بخدا😖😖😐😐 نميخواد من اونو ببينم خل ميشم😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706