2737
2734
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی مردمی(یهودیانی) که در آن جا زندگی می کردند، مسلمان شدند، نه این که همه مسلمانان از سرزمین های د ...

خانوم رفتی از ی سایت واسه من منبع اوردی! شما کتابای عهد عتیقو خوندی؟؟؟ اصن میدونی حرف مال چ زمانیه؟

میگم سده های قبل میلاد! شما مطلب گذاشتی از قرن هفت میلادی 😐😐🤦🏻‍♀️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
😒😒 میگم این عنوان تاپیک واضح نیست واقعا واسه بقیه ؟؟؟ مثه قاشق نشسته میپرن وسط 😝😂 اقا اصن بیخیال ...

نه اخه رفته واسه من از سایت مذهبی ایرانی منبع اورده😕😕اخه من ب اینا چی بگم😐🤦🏻‍♀️

همون بهتر اقا من شیعه ۱۴ امامیم

دیگه با من کار نداشته باشین🤪

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
صاحب تاپیک اومد بیاید   من از امشب از اینجا تکون نمیخورم کلیمی جونم از تو کیسه درا بیا بغلم ...

بزا فدی تو‌کیسه بمونه بابا🤣🤣🤣غلط‌کردم حرف زدم‌من تو این سایت

نه اخه رفته واسه من از سایت مذهبی ایرانی منبع اورده😕😕اخه من ب اینا چی بگم😐🤦🏻‍♀️ همون بهتر اقا ...

😐😐 نگا من اصن به جو قالب جامعه کار ندارم به اینکه تو ذهن مردمم چی فرو کردن کار ندارم ولی دیگه خیلییییی ضایعه وسط بحث شخصی دو سه نفر دیگه میپرن

2738
😐😐 نگا من اصن به جو قالب جامعه کار ندارم به اینکه تو ذهن مردمم چی فرو کردن کار ندارم ولی دیگه خیلی ...

اره! اینجا متاسفانه حریم شخصی معنا نداره😑

میپرن میان تو یهو

@فدرابانو   @76sadaf   @shayan_1388_    

بچها دعا كنين من امشب مردم و زنده شدم اصن نميدونين چ حاليم داشتم با ي مسواك و ي ظرف كوچيك وايتكس و اب لكاي لباسارو ميگرفتم يادم رف بردارمش ميثاق اومد گذاشت جلو لبش تا بخوره من كشيدم از دستش اصن نميدونم خورد يا ن

دگ دهنشو شستم بهش شير دادم بردمش بيمارستان ميگن چيزي نيس اگه ميخواي بستريش كن اگرم ن صب بيا عكس بگيريم ازش😭😭😭😭😭 اوردمش خونه 

من خيلي بي فكرم ك گذاشتم جلو دستش توروخدا دعا كنين بچم چيزيش نشه

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
@فدرابانو   @76sadaf   @shayan_1388_     بچها دعا كنين من امشب مردم و زنده ...

اخی عزیزم🤭🤭🤭چی کشیدی تو!!! چیزیش نمیشه فدات شم

بهش شیر دادی دیگه،ی قلپ هم‌خورده باشه خنثی‌میشه

خودتو سرزنش نکن! توام‌ انسانی دیگه🙁

اصلا بد بدلت راه نده،سالمه خدا بخواد❤️

@فدرابانو   @76sadaf   @shayan_1388_     بچها دعا كنين من امشب مردم و زنده ...

ااااای خدا دختر چیزی نمیشه غصه نخور من خودم یه لیوان وایتکس خوردم الانم سر و مر و گنده اینجام شیر دادی دفع شده بهش مایعات زیاد بده هیچی نیست 

2706