2733
2734
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست
حامله ای فدراااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟🤩

نه عشقم🌹 اون سری ک بودم و سقط شد تجربه اون سریم بود🤦🏻‍♀️

البته اون سری قلبش وایستاد،ترسیدم قلبش وایستاد طفلی🙁

ولی امیدوارم ک حاملگی خیلی خوبی داشته باشی و ب سلامتی بغلش بگیری😍😍😍

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

[QUOTE=94838230]@فدرابانو   @76sadaf   @shayan_1388_     چ خبرتووووون

😂

من فقط تونستم جواب بعضیا رو بدم🤣🤣🤣

خداروشکر صدف بود و مث ی شیرررررر جواب همه رو داد

@76sadaf    

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=94838230]@فدرابانو   @76sadaf   @shayan_1388_     چ خبرتووووونههههه

QUOTE]

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اقا ببین من تازگیا فهمیدم پدربزرگ پدربزرگم مرجع تقلید بوده منم به اون رفتم قشنگ معلومه 😂😂😎😎😎

[QUOTE=94838230]@فدرابانو   @76sadaf   @shayan_1388_     چ خبرتووووون 😂 من فق ...

اخه میدونی دیشب حرصم گرفته بود بدون یه سرچ ساده حتی تو اینترنت اومده میگه یهودیا که اصن سرزمین نداشتن 😐😐😐 من سوالم فقط ازش این بود حضرت موسی و قبیله اش از تو اسمون که نیومدن یه زادگاهی داشتن 😂😂😂 واقعا عقل و منطق بعضیااا کجاست؟؟

2728
حامله ای فدراااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟🤩

🤔 اره ۷ ماهشه به حول و قوه الهی از راه دور اسپرم و فرستادن دیگه سریع لقاح و انجام دادن 🤔😂 منم الان حامله ام تازه البته من چون کسری داشتم از رو خودم کپی زدم ۶ ماه دیگه میاد 😎😂

اخه میدونی دیشب حرصم گرفته بود بدون یه سرچ ساده حتی تو اینترنت اومده میگه یهودیا که اصن سرزمین نداشت ...

میخورن مغزشونو😐😐😐همون بگو پس کجا بودن؟؟؟سده ها قبل پیدایش اسلام اورشلیم سرزمین یهودیا بود 

2738
میخورن مغزشونو😐😐😐همون بگو پس کجا بودن؟؟؟سده ها قبل پیدایش اسلام اورشلیم سرزمین یهودیا بود 

یعنی مردمی(یهودیانی) که در آن جا زندگی می کردند، مسلمان شدند، نه این که همه مسلمانان از سرزمین های دیگر به آن جا رفته بودند و در آن دیار زندگی کردند. بنابراین از قرن هفتم میلادی به بعد فلسطینیان پیروان سه دین بزرگ را تشکیل می دادند، و اولین جمعیت مذهبی را مسلمانان، دوّمی مسیحیان و سومی یهودیان در اختیار داشتند و مسلمانان حائز اکثریت جمعیت بودند

گفتم فقط یه سرچ کوچیک لازم داشت تا بدونی

https://pasokhgoo.ir/node/4605

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
یعنی مردمی(یهودیانی) که در آن جا زندگی می کردند، مسلمان شدند، نه این که همه مسلمانان از سرزمین های د ...

اگر به عنوان تاپیک توجه بفرمایید ! متوجه میشید که این تاپیک شخصی هست ممنون میشم که پیام نگذارید !

😒😒 میگم این عنوان تاپیک واضح نیست واقعا واسه بقیه ؟؟؟ مثه قاشق نشسته میپرن وسط 😝😂 اقا اصن بیخیال این بحث بشیم جدی 😎😂 بیا راجع به همون چرت و پرتای خودمون حرف بزنیم 

@مامان_میثاق1     @فدرابانو     🤔😂 ببین امشب با یک ساعت تاخیر کلاس و شروع ...

مگه من از شما نبودم  

چرا منو تگ نکردی  

مگه نگفتی بهم قشنگم  

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2706