2726
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست
نه بابا من بعد دیدن این اسانا تصمیم عوض شد کثافت با اون بچش کشته مارو از من مجرد تره والا 😂😂😂😂 ف ...

حلاله😂😂😂 حلالش باشه چ میکنه این ابجیتتتتت😂🤦🏻‍♀️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@مامان_میثاق1   مرشد همون بعد جمارانو میگی دیگه؟😜 به به تازه اسمش اومد یادم🤣 ی خانجان رفتم ...

اري فرزندم الان ي دونه نياورانه اون يكي شعبش نميدونم كجاس😫😍

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

@76sadaf    وای صدف الان تو مترو ی دختره رو دیدم کپ تووووو😍😍😍 عین خودت بود

قدش بلند،موهاشم هایلات بلوند داشت کپییییییی خودت!

بینیشو هم عمل کرده بود عین تو

کلا تو بود دیگه اخی نگاش میکردم انگار تورو میدیدم😊🥰❤️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2728
نرگس من عکس گذاشتم،تو نمیذاری؟😐😐😐 بی انصاف من عکس جدیدتو ندیدم که😣😣

😍😍😍 تو تاپيك عكس بازي ديشب گذاشتم

شب بيا بزارم برات منم لاغر شدم بس ك ميثاق شير ميخوره😫

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

بچه ها بیاین بگم امروز چیکار کردم😊💪🏻

رفتم صبح پیش وکیل،بعد بهم گفت اظهارنامه بده ک خونه رو ترک کرده که ضمیمه پروندت شه و بتونی پیگیری کنی

ولی ۴۰ روز دیگه میرسه دست خونوادش😕میخوام تو این مدت واسه طلاق دادخواست بدم وپیگیری کنم

برام دعا کنین زودتر تموم شه🌹

@مامان_میثاق1    

@76sadaf    

@76sadaf    وای صدف الان تو مترو ی دختره رو دیدم کپ تووووو😍😍😍 عین خودت بود قدش بلند،م ...

😂😂😂😂😂 اااا همزادم بوده میگرفتیش میکردیش تو پاکت میفرستادیش مشهد ازش فیض ببریم بابا 😂😂😂😂

بچه ها بیاین بگم امروز چیکار کردم😊💪🏻  رفتم صبح پیش وکیل،بعد بهم گفت اظهارنامه بده ک خونه رو ...

خوب کردی خواهر دلم خنک شد اصن از هرطریقی که میشه به خاطر هرکاری که کرده شکایت کن ازش که جیگرت حال بیاد 😍❤️ 

2706