2726
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 44547 بازدید | 16949 پست
فاطیما گف تو نباشی من نمیام😊😊😊

من!من!ناموسا من خودمم در جریان نبودم🤣🤣🤣

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محاله   اصلا اصرار نکن اصلاااااا  هرچی بین ما بود تموم شد  بیا عکساتم بگیر   ...

شایان میدونستی ازت خوشم میاد  

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
چ قاطع😂😂😂😂

جنگ شد نرگس🤣باید مینوشتی تفسیر آزمایش ریه هیچکس نمیومد راااحت😂😂😂

با سرد شدن هوا،جن ها بیشتر به سمت منابع گرمایی داخل خانه ها کشیده میشوند و لذا احتمال دیدنشان در کنار بخاری و شوفاژ بیشتر میشود و صدای ترق تروقی که گاهاً از این وسایل شنیده میشود،ناشی از برخورد سُمشان به این وسایل است،لذا شب ها سعی کنید به وسایل گرمایشی خیره نشوید.با تچکر😈🤓😝🤣🤣🤣🤣
شایان میدونستی ازت خوشم میاد    

چشممون روشن  

محاله   اصلا اصرار نکن اصلاااااا  هرچی بین ما بود تموم شد  بیا عکساتم بگیر   ...

اسمتو ميگم لو بريا😂😂😂

عكساي خودتو جدا كن از عكساي من😒 ولي نرو🥰😍 عاقا تو از كجا ميدونستي شايد منشنت ميكردم😒😒

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
عه گلم چه زود یادت رفت... بی وفااااااااااااادیگه دوسم نداری😔😔😔

🙃🤪🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

جنگ شد نرگس🤣باید مینوشتی تفسیر آزمایش ریه هیچکس نمیومد راااحت😂😂😂

😂😂😂😂 

گفتم اين همه تاپيك اباد كرديم ي جا ب ناممون باشه حداقل😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
واااای دارم چی میبینم     من که عاشقتم     همیشه ام بهت گفتم  کاربر مور ...

😍😍😍عزیرمی 

دل به دل راه داره دیگه 

منم خیلی دوست دارم😘😘اصلا ذوق میکنم تو تاپیکا میبینمت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اسمتو ميگم لو بريا😂😂😂 عكساي خودتو جدا كن از عكساي من😒 ولي نرو🥰😍 عاقا تو از كجا ميدونستي شايد ...

اسمم و همه میدونن   

لازم نکرده دیگه منشن کنی همون اول ارزش داشت دلی که شکست دیگه نمیشه درستش کرد یه زخم کهنه و همیشگی گذاشتی رو قلبم برو خدا به همرات  

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2706