1421
1363
عنوان

دورهمي دوستانه مخصوص فدرا🌸صدف🌺فاطيما🌼و مامان ميثاق🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 43802 بازدید | 16949 پست
ادما با هم فرق میکنن خوب من ۷ ساله درگیر و دار این ماجراهام میخوام تموم شه فقط 🥴 

بیخیال بابا😂زندگیتو کن!

جدی میگماااااا اصن ب فکرش نباش کلا رها کن! یکی عین من میفته تو دامنت میاد خلت میکنه🤣🤣🤣خوب خوبشونم ی عن بازیایی داره خلاصه🤣

بانو!...💎ویرانه ایست این جهان...!عمر،کفاف نمیدهد که آباد کنیم،غیرت رخصت نمیدهد رها کنیم...♾
خب اخه کله قارچی؟؟؟؟؟😂😂😂😂 این تعریفه؟؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣 بگو واییییی داماد خوشگله ی فدرا خوشگله🥰🥰😍 ...

اين بچه روانش پاكه مث تو نيس ك🙄😐😒😂😂😂😂

بزرگترين اشتباه زندگيم اين بود ك فكر ميكردم اگه كاري با بقيه نداشته باشم بقيه هم كاري بامن ندارن✋
بیخیال بابا😂زندگیتو کن! جدی میگماااااا اصن ب فکرش نباش کلا رها کن! یکی عین من میفته تو دامنت میاد ...

😒 خیلی دوست دارم ولی واقعا نمیشه میدونمم کلا نمیشه ولی تا هضم کنم که کلا منتفیه ماجرا طول میکشه 

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

🤪🤪 هاااا یادم نبود سخت گیری 😒😂 باید اسانارو بفرستم تهران برات کلاس بذار انقدر که این بشر اوکی و ...

خطرناكه بخدا😖😖😐😐 نميخواد من اونو ببينم خل ميشم😂

بزرگترين اشتباه زندگيم اين بود ك فكر ميكردم اگه كاري با بقيه نداشته باشم بقيه هم كاري بامن ندارن✋
1432
@فدرابانو   بيا مادر😁برا اخرين بار دامادتو ببين دگ تموم شد😖😂

اخ من قربون اداهات😍😍😍😍قربون چشات😍😍😍

موهاشم هیچ قارچی نیس🥰عین بروسلی میمونه🤪

بانو!...💎ویرانه ایست این جهان...!عمر،کفاف نمیدهد که آباد کنیم،غیرت رخصت نمیدهد رها کنیم...♾
خطرناكه بخدا😖😖😐😐 نميخواد من اونو ببينم خل ميشم😂

😂😂😂😂 ببین اون شب عروسی دعوت بود اوسکول میخواست بچه رو تنها بذاره تو خونه 😂😂😂😂😂 یعنی ببین چقدرررررر این خجسته است 😂😂😂😂😂

😍😎❤️ اوف دیگه

بعله✋😘❤️😁 بابت اين شرو ورات راجب شوهر هم لطف كن اين كتاب ٤ اثر از فلورانسو بخون خواهشا🙏

اين بچه روانش پاكه مث تو نيس ك🙄😐😒😂😂😂😂

اره یادش میدم کم کم😂😂😂😂😂میخوام اسکرین بگیرم واسه دوستم بفرستم🤣🤣🤣

1394
اخ من قربون اداهات😍😍😍😍قربون چشات😍😍😍 موهاشم هیچ قارچی نیس🥰عین بروسلی میمونه🤪

😘😘😘❤️ميگن مدل قارچي😒😐😂 ذهنتو ي چنته بريز بشوره ببره😂

😒 خیلی دوست دارم ولی واقعا نمیشه میدونمم کلا نمیشه ولی تا هضم کنم که کلا منتفیه ماجرا طول میکشه&nbs ...

چیو هضم کنی؟؟؟ دیوونه ای؟ 

اقا تو بختت بلنده سادات🤫فقط چون بلنده تا برسه دیر میشه😋

🤪🤪 نمیخوام من شوهر میخوام 

بخون ياد ميگيري چجوري شوهر كني🙏🙏🙏ضرر نداره ك امتحان كن

1403
😂😂😂😂 ببین اون شب عروسی دعوت بود اوسکول میخواست بچه رو تنها بذاره تو خونه 😂😂😂😂😂 یعنی ببین چق ...

واي يا خدا😐 

😂😂😂 باید به اون میرغضب بگم یه چند وقت موهاشو قارچی بزنه تا ذهن خراب این فدرا اصلاح بشه 😂😂😂😂

انقدي هست ك بهش بگه كله ك..🤦‍♀️😁

😘😘😘❤️ميگن مدل قارچي😒😐😂 ذهنتو ي چنته بريز بشوره ببره😂

هی قارچی قارچی😒😒😒من میگم مدلش چیه🤫

مدل جت لیه😍

چیو هضم کنی؟؟؟ دیوونه ای؟  اقا تو بختت بلنده سادات🤫فقط چون بلنده تا برسه دیر میشه😋

😝😝 دهن منو وا نکن مرتیکه معلوم نیس این وسط با کی ریخته روهم حق من و بچه هامو خرجش میکنه 😂😂😂

1331