2726

سلام دوستان عزیزم.من 21 روز تاخیر دارم هنوز پریود نشدم علائمی هم ندارم فقط سردرد خیلی دارم خیلی هم میخوابم همش احساس کمبود خواب دارم روز دوم و روز دهم چک دادم منفی بود ممکنه باردار باشم؟

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم آز بتا بده خیال خودتم راحت کن

میخوام چند روز دیگه هم بگذره اگه نشدم برم آز بدم عزیزم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
2728
بيبي چك ٩٩درصد جوابش دقيقه ولي خب اينجوري هم پيش اومده منم تو بارداري علائم شمارو داشتم

من تقریبا از عید سال تا الان پریودیام تاخیر داشته ولی یک هفته یا چند روز اما الان دو ماهه 20 روز تاخیر دارن این علائم رو هم دارم هرماه برای همین آز بتا نمیدم چون شک دارم به بارداری

منم حدود بیست روز عقب انداختم بی بی چک دوبار زدم یکیش مثبت یکیش منفی بود ولی رفتم آز دادم و حامله نبودم، تو این فصل خیلی ها دیدم پریودیشون غقب افتاده دکتر هم بهم گفت تغیرات فصلی اثر گذاشته، برای شما امیدوارم هرچی میخوای همون باشه

بيبي چك بذار اگه منفي بود يني باردار نيستي 

آره پس باید بازم بیبی چک بدم 

منم حدود بیست روز عقب انداختم بی بی چک دوبار زدم یکیش مثبت یکیش منفی بود ولی رفتم آز دادم و حامله نب ...

ممنونم عزیزم انشالله هرچی خدا بخواد همون بشه

فكر نكنم باردار باشى ولى برو علتشو پيگيرى كن كه چرا عقب انداختى

باشه عزیزم ممنونم ازت😘