2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم اینجور شدم شروع کبد چرب بود

جدی؟اخه سونوی کبدم نرمال هس

دکتر میگه احتمالا به داروهایی که این مدت خوردی حساسیت داشتی

سه ماه ونیمه زایمان کردم،،دیواره ی رحمم نازک شده بود کلی قرص هورمونی وانتی بیوتیک مصرف کردم

آره ،،سونو رفتم گفت کبد طبیعیه،توی کیسه ی صفرا لجن دیده شده،،

پس به خاطر همینه عزیزم 

یه سری رعایت غذایی باید انجام بدی 

مثل کمترخوردن گوشت قرمز و روغن و چیزای چرب

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
پس به خاطر همینه عزیزم  یه سری رعایت غذایی باید انجام بدی  مثل کمترخوردن گوشت قرمز و روغ ...

بخدا از ترس بی اشتها شدم،،رفتم پیش متخصص داخلی دارو داد،،بسنده نکردم رفتم پیش فوق تخصص کبد،،میگه از صفرات نیس،،امروز صب رفتم ازمایش کلی که نوشته بود انجام دادم،،،پناه برخدا

2738
بخدا از ترس بی اشتها شدم،،رفتم پیش متخصص داخلی دارو داد،،بسنده نکردم رفتم پیش فوق تخصص کبد،،میگه از ...

انشالله که حل میشه

به دلت بد راه نده 

استرسم نداشته باش 

اگه میگی دارو خوردی و رفته بالا درس میشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
به من حرفی نزد ،،نوشته کبد پارانشیم و سایز نرمال داره،،راستی شما خارش هم دارین؟خواب اشفته چی؟

استارتر 

انزیم کبدیت چند بود اونموقع؟؟ 

چطور کنترل کردی؟؟

از داروی هورمونی بود؟؟

اخه من همیشه اکی بوده ولی اردیبهشت تخمک کشی (ivf) کردم (باردار نیستم) بعد از اون ماه به ماه انزیمهای کبدیم میره بالا

کبد نرماله ولی نوشته که پلیپ کیسه صفرا دارم که دکتر میگه انزیم ربطی به پلیپ کیسه صفرا نداره

استارتر  انزیم کبدیت چند بود اونموقع؟؟  چطور کنترل کردی؟؟ از داروی هورمونی بود؟؟ اخه م ...

والله رفتم دکتر،بهم یه دارو داد با غذا خوردم

بعد رفتم از مایش میزون شده بود،،یکن مراقب غذامم بودم البته،،من نمیدونستم توی  بارداری گاهی کلسترول بالا میره،شایع هس،،منم کلسترولم بالا بود،،که بعد اونم خودبخود خوب شد

2706