2726
عنوان

دندانپزشکی کودکان خوب توی کرج

715 بازدید | 7 پست

سلام دوستان کسی میشناسه معرفی کنه؟

دوستای مهربونم لطف کنید برای سلامتی کامل مادرم یه صلوات بفرستین،خدایا هممونو عاقبت به خیر کن

من دخترمو میبرم پیش صادقی نژاد. ولی شنیدم یه خانمی هم هستن که کارش خوبه اگه اشتباه نکنم اکرم ابراهیمی بود 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
من دخترمو میبرم پیش صادقی نژاد. ولی شنیدم یه خانمی هم هستن که کارش خوبه اگه اشتباه نکنم اکرم ابراهیم ...

ممنون که جواب دادی خانومی

دوستای مهربونم لطف کنید برای سلامتی کامل مادرم یه صلوات بفرستین،خدایا هممونو عاقبت به خیر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر فدرا یوسف پور متخصص دندانپزشکی کودکان ، فارغ التحصيل  دندانپزشكى عمومى و تخصصى دندانپزشكى كودكان ، داراى بورد تخصصى ناسيونال ،داراى ١٣ سال سابقه كار صرفا در زمينه دندانپزشكى كودكان و ارتودونسى پيشگيرى هست ،دکتر فدرا یوسف پور با داشتن سال ها تجربه در دندانپزشکی کودکان و نوجوانان میتواند درمانگر مناسبی برای کودکان شما باشه. 

تلفن : 34497920 - 026

دکتر فاطمه شریفی

فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 

آدرس شون هم آزادگان ،بلوار امام رضا ، اردلان پنجم، جنب رستوران گیله وا هستش

این هم شماره شون

09925650043

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟