2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240419 بازدید | 39522 پست
چرا تل نداري؟  باشه مينويسم

با این خط ندارم یه تل داریم مشترک با شوهرمه تو تبلته همیشه پیشم نیست😅

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایط رحم و فشار خونت رو بزار اونم چک کنه شاید دارو جایگزین داشت🤔

ی بار پیشش ویزیت شو ارزشش رو داره همه سوالات رو از خود اقصی بپرس

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
گلفام جان من تل ندارم حالا چکارکنم؟    

هيچي نگران نشو اگه بيشتريا نخوان كه همينجا ميمونيم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
با این خط ندارم یه تل داریم مشترک با شوهرمه تو تبلته همیشه پیشم نیست😅

اشكال نداره اكه نشه كه همينجا ميمونيم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
ی بار پیشش ویزیت شو ارزشش رو داره همه سوالات رو از خود اقصی بپرس

باشه چشم خوب وقت ميده يا دير به ديره

سلام دوستاي خوبم صبح دل انگيزتون بخير و شادي

خداجونم سلام

خدايا شكرت براي اينروز عالي و زيبا

خدايا شكرت براي تمام نعمتها سلامتي زندگي و همسر خوب فردندان سالم و صالح روزي حلال و فراواني كه نصيب ما كردي

امروز پنجشنبه ٣٠ خردادماه روز ٣٤ ختم و نوبت حاجت روايي محيا ٩٨ هست

عزيزم حاجت روا بشي الهي آمين🌹❤️

دوستان عزيزم هركي پست منو ميخونه فردا تو ليست نوبت باران ٧٢ هست اماايشون اصلا مراجعه نكردن هرچي صداشونم زدم ختمم مطمئنا انجام ندادن خواهشم اينه فردا به جاي ايشون اسم شكردون رو بذاريد و براي ايشون انجام بدين ممنون ميشم

در ضمن ٤-٥ تير اسم نويسي سري جديده حتما اون روزا بياين وگرنه شرمندتون ميشم نباشين

در ضمن ٤-٥ تير اسم نويسي سري جديده حتما اون روزا بياين وگرنه شرمندتون ميشم نباشين

سلام گلفام جون من واسه سری جدیدم شرکت میکنم اسممو بنویس

تا حالا هم از ته دل برای هرکس روزش بوده ذکرهارو گفتم و واسه همه دعا کردم

اگه بتونم حتما 4تیر یادآوری میکنم ممنون

برای سلامتی نی نی های توی دلم یه دونه صلوات میفرستین انشالله هزار برابرش به خودت برسه🙏❣️اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم❣️
سلام دوستان خويين خوشين داريم به اخراي ختم نزديك ميشيم اميدوارم همگي دست پر بياين بيرون براي سري ...

سلام گلفام جون من تل ندارم عزیزم،،،تمیشه همینجا باشه؟؟😔😔اگه اینجا بود اسممو دوباره بنویس انشالله که خدا دلتو شاد کنه عزیزم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

حاجتروایی محیا خانم انشالله که خدا حاجت دلشو بده،،الهی امین🌹🌹🌹

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

سلام   

دیروز و امروز ذکر استغفرالله ربي و اتوب اليه 100مرتبه  

10 بار آیه به نیت عقيق_ خانم جون   

10 بار آیه به نیت محيا٩٨ جون   

خدایا دوستت دارم، بخاطر همه نعمتات شکر، برای رحمتت بهم توفیق شکرگذاری و برای حکمتت توفیق صبر عطا کن   

به احتمال زیاد منم باز شرکت کنم اماتلی نیستم😂😂😂😂😂

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2706