2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240423 بازدید | 39522 پست

سلام دوستان گلم وگلفام جون طاعات و عبادات تون مورد قبول درگاه حق باشه ان شاالله ببخشید چن روزه پسرم بد چور مسموم شده نتونستم بیام اعلام کنم براهرکی نوبتش بوده خوندم وممنونم که به نیت ابجیم خوندین براش دعا کنید ان شاالله همه تون حاجت روا باشید برا پسرم هم دعا کنید بخدا سه روزه لب ب چیزی نزده هر چی دکتر میبرمش هم فایده نداره همش حالت تهوع و دلپیچه ان شاالله ب حق امام علی همه مریضا سفا پیدا کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی میشه عید فطر بفهمم باردارم😭🙏🤲

انشا... که همین طوره. من روز عید منتظر خبر خوبت هستم. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2728
دوستان خوب و مهربونم سلام صبح همگي بخير و شادي خداجونم شكرت براي اين روز عالي و زيبا خدايا شكرت بر ...

سلام عزیزم صبح قشنگت به خیر، به شادی ، به مهر. صفای امروز رو مدیون محبت و بودن تک تک تون هستم.از اینکه درکنار هم به هم آرامش میدیم و برای هم دیگه خیرو خوشی می خواهیم خوشحالم. خدا را سپاس که در این روز قشنگ می تونیم یه گام به هدف عالیمون نزدیک تر بشیم.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
ممنون عزیزم, قسمت خودت انشاالله, با کلوموفین هاش ام جی, آزاد سازی, عزیزم دیروز وارد سه ماه شدم, البت ...

خدارو هزاران مرتبه شکر

واقعا خوشحال شدم

یه قلو؟

انشاالله تا چشم رو هم بزاری بشه ۹ماه.

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

سلام دوستان

من یه ۱۰روزی مشهد بودم.یه اتفاق خیلی جالب واسم افتاد که شک ندارم به زودی مادر میشم

اما یه خانمی میگفت زعفرون و نبات بکوب و بزار تو رحم و نزدیکی کن.میگفت واسه خیلی ها جواب داده

گفتم بگم بهتون

البته همتون رو موقع نقاره زدن و اذان یاد کردم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
سلام منم هستم 

سلام عزيزم ما ختمو شروع كرديم خواستي توهم از امروز با ما انجام بده نيت كن براي خودت و همه شرايطو ميذارم بخون شروع كن ان شاءالله از سري بعد اسمتو بده بذارمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2769460/ليست-اسامي-ختم-دور-پنجم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
منم میخوام خدایا😔

سلام عزيزم ما ختمو شروع كرديم خواستي از امروز با ما و در كنار ما شروع كن شرايطو ميذارم بخون انجام بده نيت كن براي خودت و همه از سري بعدي خواستي يادم بنداز اسمتو بذارمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2769460/ليست-اسامي-ختم-دور-پنجم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام دوستان گلم وگلفام جون طاعات و عبادات تون مورد قبول درگاه حق باشه ان شاالله ببخشید چن روزه پسرم ...

سلام عزيزم خدا بد نده ان شاءالله كه بهتر ميشه مسموميت بده خوب چند روزي طول ميكشه اوضاش روبراه بشه نگران نباش خوب ميشه 

سلام دوستان من یه ۱۰روزی مشهد بودم.یه اتفاق خیلی جالب واسم افتاد که شک ندارم به زودی مادر میشم اما ...

سلام ان شاءالله به حق امام رضا حاجتت براورده بشه و بزودي خبر خوش بهمون بدي

سلام عزیزانم،،،امروز خوندم به نیت یاقوتسرخ انشالله به ارزوش برسه🌹🌹🌹🌹

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

ختم امروز هم انجام شد التماس دعا🙏🏻🙏🏻

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
میدونم که اینجا ،جای حرف منفی نیست ولی امشب خیییلی دلم گرفته  امشب افطاری دوست شوهرم بود،این د ...

دقیقا حالت رو درک می کنم . منم زندگیم شده همین حس و تا بچه دار نشم حالم خوب نمیشه. منم

2706