2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240423 بازدید | 39522 پست
اوه چه زيبا  كجاست اين باغه

معروفه اول جاده امام رضاست میتونی ویز بزنی ادرسش بیاد،اسمش بازار گل امام رضاست همه گل فروشا میرن از اونجا گل میخرن فقط گل بسته ای میفروشن خیییلی ارزون،تا ۱۰ یا ۱۱ بیشتر باز نیست جمعه ها هم بازه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
این که آره.بچه بی وفاست ولی بدجور شیرینه لامصب

میدونم شیرینی های خودش رو هم داره ولی من یکی ک دیگه از خود خوری و حسرت خسته شدم احساس میکنم با این حرفا خدا از دستم ناراحت میشه ک ناشکری میکنم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معروفه اول جاده امام رضاست میتونی ویز بزنی ادرسش بیاد،اسمش بازار گل امام رضاست همه گل فروشا میرن از ...

اهان اره شميده بودم الان يادم افتاد يبار برم پس

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
راست میگی گلم خیلی ها بعد از 2تا سقط الان سومی سالم تو بغلشونه دعا میکنم شماهم به سلامتی زایمان کن ...

ممنونم عزیزم😘❤

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
2728

سـلام صبح همه بخیر امیدوارم روز جمعه ی عالی و خوشی رو هممون در پیش رو داشته باشیم❤❤

@khestara70    

ب نیتت خوندم عزیزم امیدوارم با خبر بارداریت خوشحالمون کنی❤

کاشبمیرم سابقم     🍃🍀بیقراره آرامش اسمتم خـــــــــــــدا😘😘 دستام رو ب قدرت تو بالا اومده دستمو بگیر🍀🍃یاارحم الراحمین🌺🌺🍁
منکه هنوز نی نی نیومده تو دلم هرروز دارم میگم خدایا شکرت که باردار شدم خدایا هزار مرتبه شکر که منو ...

مامان اینده عزیزم شما چندوقته اقدامی؟

سـلام عزیزم خوبی؟ نی نی خوبه؟

سلام عزیییزدل

خوبم شکر 

خودت خوبی جوجو در چه حاله 

من زیاد سایت نمیام 

دیروز دکتر رفتم پرسیدم راجب گوشی و ..

گفتش احتیاط کن ولی هنوز به اثبات نرسیده ...

تو هم احتیاط کن عزیزم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

دوستان خوب و همراهم سلام صبح جمعه همگي بخير و شادي

خداجونم سلام

خداي مهربونم شكرت براي اين روز عالي و زيبا

خداي بخشنده شكرت براي نعمت باراني كه امروز نصيب ماو شهرمون كردي

خداي كريم و رحيم شكرت براي تمام نعمتها سلامتي زندگي و همسر خوب فرزندان سالم و صالح روزي حلال و فراواني كه نصيبمون كردي

خداي بزرگم شكرت شكرت شكرت

امروز جمعه  ٣٠ فروردين ماه روز ١٤ ختم نوبت حاجت روايي @khestara70   هست

عزيزم حاجت روا بشي الهي آمين🌹❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

سلام صبح بخیر

خانمkhestara70عزیز ان شاءالله به سلامتی به حاجتت برسی 

به نیتت خوندم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

سلام دوستان تا امروز به نیت دوستان خوندم. ان شالله همگی به خواسته هاشون برسن. 

فردا انتقال دارم. خیلی استرس گرفتم.همش اشکم در میاد.  محتاج دعاتونم. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

ناناز جون و khestsraعزیزم به نیتتون ذکر گفتم و دعا میکنم به زودی خبر مامان شدنتونو بشنویم و بعد مدت لازمم عکسشونو بذارین اینجا ببینیم و کیف کنیم..الهی آمین

💖اللهم عجل لولیک الفرج💖الهی آمین

💖همیشه عشق باشد...همیشه برکت💖

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام امروز خوندم به نیت دوست خوبمونkhestara 70انشالله که به زودی مامان بشن🌹

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلام دوستان تا امروز به نیت دوستان خوندم. ان شالله همگی به خواسته هاشون برسن.  فردا انتقال دار ...

عزیزم بسلامتی انشالله بحق فاطمه زهرا خبر مادر شدنتو بیایاینجا بگی،،،اصلا استرس نداشته باش این حس قشنگو خراب نکن با استرس وفکروخیال،،،،به چیزای خوب فکر کن ،،،توکل بخداااا عزیزم،،،،بار اولتون هست انتقال میدید؟؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

سلام روز جمعه تون بخير

به نيت دوستان عزيز mehranabano،-zxc،-zeinabkhanoooom،-zohre6673، سوينام و ناناززز جان خوندم انشالله حاجت روا بشيد

همينطور براى سلامتى مامان شده ها ايت الكرسي خوندم انشالله بارداري رو راحت و بدون دردسر پشت سر بذارن و ني ني شونو به خيرو خوشى بدنيا بيارن

امين❤️

سلام عزیییزدل خوبم شکر  خودت خوبی جوجو در چه حاله  من زیاد سایت نمیام  دیروز دکتر ...

قربونت برم سلامت باشین جفتتون

منم پرسیدم ی چرت وپرتایی تحویلم دادن الان ب دکتر بگی نفس بکشم ضرر داره ی ن میگه اره اره هوا الودست😓مم انقدر از همه چی نهی شدم کلا حرف تو گوشم نمیره ولی بازم چشم بلاخره احتیاط شرط عقله،،امید ب خدا

2706