2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240425 بازدید | 39522 پست
راستی خالش بچم سه هفته و پنج روزشه☺

عززززيزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
قربونت برمممم عزیزدلم الهی ی تپل مپل سالم و صالح نصیب خودت و گلفام جون بشه و مث من غافلگیر بشین

قربونت برم تو سالم باش ما خوشحال ميشيم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم انشالله که همه حاجت روا شیم ،اسم منم لطفا بنویسید 

باشه عزيزم نوشتم 

2728
منم بنویس حتما میخونم ولی نمیتونم هرروز بیام اعلام کنم دقیقا از چندم شروع میشه

سلام خوش اومدي

شرايط ختمو ميذارم بخون خواستي اسمتو بذارم

شرايط ختم اول داشتن انرژي مثبت و روحيه شاد 

دوما گذاشتن يه عكس بچه كه بهتون انرژي خوب بده جايي كه هرروز ببينيد حالا هرجايي باشه تو گوشي تو قاب عكس روي ديوار

سوم روزي صدبار استغفرالله ربي و اتوب اليه براي امرزش گناهان خودمون 

چهارم ١٠ بار ايه اي كه تو امضاي من هست رب لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين براي نفري كه نوبتشه از روي ليست فقط ايه كامل و درست خوانده شود 

كساني كه مايل هستن اسمشونو دادن روز ٢٩ اسفند حتما تشريف بيارن و حاضري بزنن من ببينم هستن و روز ١٤ فروردين مجددا تشريف بيارن تا ليست اسامي رو بردارن

ختم از ١٥ فروردين شروع ميشه

نكته مهم اينه هركي تو اين دو روزي كه گفتم نياد با عرض شرمندگي اسمشو برميدارم چون سرياي قبل يه سري دوستان اسم ميدادن موقع شروع ختم نميومدن من هرچيم تگ ميكردمشون جواب نميدادن اينطوري مديون بقيه بچه ها موندن و ختمم ناقص انجام شد پس خواهش ميكنم تو اين دو روز حتما تشريف بياريد

منم بنویس حتما میخونم ولی نمیتونم هرروز بیام اعلام کنم دقیقا از چندم شروع میشه

نياز نيست هر روز بياي اما اون دو روز لطفا بيا تا ليستو برداري و حاضري بزني از ١٥ شايدم ١٧ فروردين شروع بشه روزشو اخرين روز ميگم بچه ها مسافرت ميرن گفتن از ١٧ باشه بهتره حالا روزشو ميگم اونروزي كه اومدين 

2738
منم هستم خودم منتظرم 

سلام خوش اومدي

شرايط ختمو ميذارم بخون خواستي اسمتو بذارم

شرايط ختم اول داشتن انرژي مثبت و روحيه شاد 

دوما گذاشتن يه عكس بچه كه بهتون انرژي خوب بده جايي كه هرروز ببينيد حالا هرجايي باشه تو گوشي تو قاب عكس روي ديوار

سوم روزي صدبار استغفرالله ربي و اتوب اليه براي امرزش گناهان خودمون 

چهارم ١٠ بار ايه اي كه تو امضاي من هست رب لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين براي نفري كه نوبتشه از روي ليست فقط ايه كامل و درست خوانده شود 

كساني كه مايل هستن اسمشونو دادن روز ٢٩ اسفند حتما تشريف بيارن و حاضري بزنن من ببينم هستن و روز ١٤ فروردين مجددا تشريف بيارن تا ليست اسامي رو بردارن

ختم از ١٥ فروردين شروع ميشه

نكته مهم اينه هركي تو اين دو روزي كه گفتم نياد با عرض شرمندگي اسمشو برميدارم چون سرياي قبل يه سري دوستان اسم ميدادن موقع شروع ختم نميومدن من هرچيم تگ ميكردمشون جواب نميدادن اينطوري مديون بقيه بچه ها موندن و ختمم ناقص انجام شد پس خواهش ميكنم تو اين دو روز حتما تشريف بياريد

منم هستم خودم منتظرم 

شرايطو گذاشتم 

اسمتم نوشتم حاجت روا بشي

ممنون انشاء الله همه حاجت روا بشیم 

ان شاءالله

2706