2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240419 بازدید | 39522 پست
فدات شم  اره میدونم درک میکنم ابجیتو خدا واسه هیچکی نیاره زنگ زنگ زنگ همشم بایدحرفایی ک ب نفر ...

ممنونم خواهر عزیزم 

اره این پسر داییم و عمه و بچه هاشو ...فکر کن همه زنگ میزنن 

من الان خبر ندارم بهوش اومده یا نه میترسم بزنگم اذیت بشه خواهرم خسته شدن 

صبر میکنم خودش زنگ میزنه 

بازم ممنونم از دل مهربونت 😍

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
سلام عزیزم خیره غصه نخور دلم گرفت ب قران اشکم در اومد هر کی زبونم لال از بچش یخورده ناامید میشه یاد ...

ممنون عزيز دلم چندمين سونوييه كه دارم مي كنم و بدون قلب  بود و گفت كه ديگه سقط كنم اگه نه عفونت ميشه 😔😔

ممنون از محبتت عزيزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرين واقعا افرين به نااميديت 😤😤 شرط ختم اين بود ايا تا منو عصباني نكردي فكرتو عوض كن

اژدهای خفته واااااارد میشود 

احترام بگذارید

😂😂😂

اوخ اوخ 

الان کمربند در نیاری بزار برم بعد 😁😉

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
دوستان گلم ممنون از محبت همگي از خدا مي خوام تك تك بچه هاي اين تاپيك رو به ارزوي قلبيشون برسون و سال ...

عزيز دلم غصه نخور حتما حكمتي داره هنوز چيزي نشده بازم شروع ميكني و اينبار نتيجه ميگيري فقط نااميدي و غمو بذار كنار

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
عزيز دلم غصه نخور حتما حكمتي داره هنوز چيزي نشده بازم شروع ميكني و اينبار نتيجه ميگيري فقط نااميدي و ...

ممنون گلفام عزيز فقط از خدا ارامش مي خوام بهم بده فعلا

تمام بدنم از ناراحتي داره درد مي كنه خدا براي هيچكس نخواد اين اتفاقو 

ممنون عزيزم از اميدي كه بهم ميدي

دوستان گلم ممنون از محبت همگي از خدا مي خوام تك تك بچه هاي اين تاپيك رو به ارزوي قلبيشون برسون و سال ...

چیییی شوخی نکن 

ای وای 😔

نمیشه یکم دیگه صبر کنی بعد بری

شاید اون موقع خوب باشه 

من اطلاع ندارم 

ولی خیلی دلم گرفت 

ممنون عزيز دلم چندمين سونوييه كه دارم مي كنم و بدون قلب  بود و گفت كه ديگه سقط كنم اگه نه عفونت ...

هرچي قسمت و صلاحه همون بشه راضي باش به رضاي خدا

فقط بدون دنيا به اخر نرسيده هنوز 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
اژدهای خفته واااااارد میشود  احترام بگذارید 😂😂😂 اوخ اوخ  الان کمربند در نیاری ...

اي شاگرد زبون دراز😤 بعد اينارو بگو ديگه كسي از من حساب نبره

ممنون گلفام عزيز فقط از خدا ارامش مي خوام بهم بده فعلا تمام بدنم از ناراحتي داره درد مي كنه خدا برا ...

گلم اينا همه ميگذره منم مثل تو اين تجربرو داشتم گريه كردم داد زدم غصه خوردم ناشكري كردم اما بازم به خودم اومدم بازم زندگيمو ادامه دادم و هنوز زنده ام 

درست ميگي عزيزم فقط خدا كنه زود حالم خوب بشه 

ان شاءالله خودتم بايد بخواي تا زودتر به زندگي برگردي باور كن چيزي نشده كه بخواي غصه بخوري هنوز زمان داري همينكه باردار شدي يه نقطه اميدي هست

عزیز دلم ناامیدی ترفند شیطان رجیمه ک متاسفانه چنبره میزنه رو دلمون خداتو یاد کن ک از اون بزرگترنیست ...

مرسی عزیزم هر چی خدا بخواد 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
درست ميگي عزيزم فقط خدا كنه زود حالم خوب بشه 

عزیزم اگه میتونی بازم صبر کن، خیلیا بودن بعد چند وقت قلب نینیشون زده،اگه میتونی طب اسلامي برو، خیلییییی شنیدم دارو میدن قلب جنینشون میزنه، الان چند هفته ای؟ 

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2706