2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240426 بازدید | 39522 پست
ممنون گلم الهي كه خدا نگاه به دل همه بچه هاي تاپيك و منتظرا بكنه

سلام عزیزم به نیت شما خوندم انشاالله حاجت روا بشین 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

سلام عزیزان 

گلفم جون و خواهرای گلم 

از همگی ممنونم 

الان عمل مامانم تموم شده توی ریکاوری هست هنوز بهوش نیومده 

منو نزاشتن آبجیام برم بیمارستان هنوز خونه م 

بازم تشکر 

انشاالله شفا و سلامتی تمام بیماران ...

🌷🌼🌻⚘

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای سلامتیشون وموفقیت عمل هزارتا صلوات میفرستم @مالکوم   جانم ابجی گلم برات ارزو میکنم ه ...

عزیزم سلام خوبی 

قربون دل مهربونت عزیزدلم 

ازت ممنونم 

انشاالله خدا یارو یاورت 😍😚😙🌷🌻🌼⚘

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
2731
سلام عزیزان  گلفم جون و خواهرای گلم  از همگی ممنونم  الان عمل مامانم تموم شده توی ...

خداروشكر عزيزم ان شاءالله كه حالش كامل خوب ميشه دوباره ميشه مامان هميشگي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

سلام دوستان منم امروز به نیتhoney 596خوندم ان شاءالله حاجت روا بشید. عشقا فردا نوبت منه 😉😉کلی روزشماری کردم تا فردا برسه. فردا صبح می خوام بی بی چک بزنم. ان شاءالله  که نفساتون حقه. 😍😍😙😙😘😘😘😘

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼
2738
سلام دوستان منم امروز به نیتhoney 596خوندم ان شاءالله حاجت روا بشید. عشقا فردا نوبت منه 😉😉کلی روزش ...

الهي كه با خبر خوش بياي

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
الهي كه با خبر خوش بياي

فدای شما ان شاءالله. حسم بهم میگه مامان شدم خدا کنه واقعی باشه 😙😙

فدای شما ان شاءالله. حسم بهم میگه مامان شدم خدا کنه واقعی باشه 😙😙

افرين به تو و افرين به حست 😍😍😍 اي خدا يعني من فردا اولين مامان اين دوره ختمو اعلام ميكنم ديگه

افرين به تو و افرين به حست 😍😍😍 اي خدا يعني من فردا اولين مامان اين دوره ختمو اعلام ميكنم ديگه

فدای شما ان شاءالله 😙😙

سلام دوستان منم امروز به نیتhoney 596خوندم ان شاءالله حاجت روا بشید. عشقا فردا نوبت منه 😉😉کلی روزش ...

انشا... ک فردا خوش خبری، بی بی دوخط میذاری عزیزم

برا حاجت روا شدنم ی صلوات میفرستی ممنونم 🥰
2706