2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240424 بازدید | 39522 پست
اي بابا چرا خونه مامانت نميره؟ دلت تنگ نميشه؟ باهاش صحبت كن روزي كه دوتاتونم حالتون خوبه با ملايمت ب ...

گلفام دیگ اعصابم نمیکشه.بهش میگم عزیزم

میگه این کلمه ها واسه دوران نامزدی یا زمان دوستیه

اصلا محبت تو کارش نیست.خودت32سالشه.

میخوام یه کاری کنم میگه بچه بازیه

فقط 40 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
گلفام دیگ اعصابم نمیکشه.بهش میگم عزیزم میگه این کلمه ها واسه دوران نامزدی یا زمان دوستیه اصلا محبت ...

ببین من زهرا جون درکت میکنم 

شوهر منم کلا احساسی نی 

خیلی بدش میاد ولی من کار خودمو میکنم 

خودمو لوس میکنم 

بچه بازی در میارم 

بهش ور میرم...

باور کن انقدر سرده

من عادت کردم دیگه همیشه خودم میرم سمتش 

الان باورت میشه نزدیک دو هفته س

رابطه نداریم اولش عفونت گرفتم نشد بعدا هم پ شدم نشد ...

انقدر سرد مزاجه که نگو و نپرس 

ولی خوب مهربونه ساکته از دیوار صدا بیاد از این نمیاد 😂😂😂

همیشه میگم جیگر 

عشقم عزیزم...

بترکه چی بشه یه عزیزم بگه آقا 😂😂😂

ولشون کن مردن دیگه حرص نخور عزیزم 

مثل من باش از ته قلبم میدونم دوسمداره ولی بلد نی...😊

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلفام دیگ اعصابم نمیکشه.بهش میگم عزیزم میگه این کلمه ها واسه دوران نامزدی یا زمان دوستیه اصلا محبت ...

اي بابا ناراحت نكن خودتو حالا فعلا سربه سرش نذار بزار روحيتون بهتر بشه بعد باهم حرف بزنيد عزيزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
ببین من زهرا جون درکت میکنم  شوهر منم کلا احساسی نی  خیلی بدش میاد ولی من کار خودمو میکن ...

خیلی سخته اینجوری زندگی.نمیدونم شایدم من توقع زیادی دارم ازش

چون تو خانوادم راحت ابراز میکنن میگم اینم باید اونجوری باشه.

منم شده در ماه2بار رابطه داشتیم اونم بخاطر بچه خودم رفتم سمتش وگرنه از این آبی گرم نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2728
اي بابا ناراحت نكن خودتو حالا فعلا سربه سرش نذار بزار روحيتون بهتر بشه بعد باهم حرف بزنيد عزيزم

چشم گلفامی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راستی یادم میره اینو بگم

برادرم تو شرکت داروسازی کار میکنه.همایش داشتن

دکترا میگفتن یکی از علت های ناباروری،بیشترم تو مردا برای استفاده از وسیله های مدرنه

منظورش قابلمه های سرامیکی و...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@مالکوم    

دختر تو هم که بیداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی یادم میره اینو بگم برادرم تو شرکت داروسازی کار میکنه.همایش داشتن دکترا میگفتن یکی از علت های ...

واي همه چي از اين تكنولوژي كوفتي مياد

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2738

سلام دوستاي خوبم صبح روز جمعتون به خير و شادي

خدايا سلام خدايا شكرت براي تمام نعمت هايي كه به ما دادي براي سلامتي براي زندگي شكرت براي نفسي كه ميكشيم شكرت براي اين روز عالي و زيبا شكرت

امروز ٢٨ دي جمعه نوبت حاجت روايي mpr هست

@mpr   حاجت روا بشي الهي آمين🌹❤️

سلام دوستاي خوبم صبح روز جمعتون به خير و شادي خدايا سلام خدايا شكرت براي تمام نعمت هايي كه به ما دا ...

ممنون گلفام جان از دعای قشنگت انشاالله شما هم حاجت روا بشی

سلام گلفام جون مرسی از همه بچه های با محبت من باردار شدم خدایا شکرت که صدای قلبم رو شنیدی برای همتون ...

ای جونم عزیزم ،الهی بحق بانو فاطمه زهرا  نی نی خوشگل و سالمت بسلامتی بیاد توی آغوشت عزیزم ،مامان شدنت مبارک گلی خانم ،برای ماهم دعاکن 😍😍😘

😘آرزوهام خاطره میشن ،مطمعنم 😉با خـــــدا باش و پادشاهــــی کــــن ،بی خـــدا باش و هرچه خـــواهی کن ،خداجونم عاشقتــــــــم ❤🌹
انشاءالله که به حق طفل شیرخوار امام حسین به حق رقیه سه ساله این ماه مال همتون مثبت بشه سال بعد تاری ...

ای خدا چقدر این صحنه جذاب و به یاد موندنی هستش ،الهی لذتش رو ببری خانمی ،ممنون از دعای قشنگت ،خدا مراقب خودت و نی نی گلت باشه انشاالله 

😘آرزوهام خاطره میشن ،مطمعنم 😉با خـــــدا باش و پادشاهــــی کــــن ،بی خـــدا باش و هرچه خـــواهی کن ،خداجونم عاشقتــــــــم ❤🌹
2706