2737
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240425 بازدید | 39522 پست
اره خاك بر سرشون من يه داستان تلخي دارم الان داشتم بهش فكر ميكردم كاش اونموقع اينارو ميدونستم كاش ام ...

اره واقعا عزیزم گذشتها گذشته منم یه سقط داشتم ماها همه همدردیم ،باور کن قسمت بود من پیامت رو ببینم چون همیشه وقتی میومدم سایت میرم صفحه آخر رو میدیدم خدا رو چه دیدی شاید منم محتاج دعای دل شما بودم ،فقط محکم و قوی و با توکل برو جلو خدا پشتته 😘😘

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
اره واقعا عزیزم گذشتها گذشته منم یه سقط داشتم ماها همه همدردیم ،باور کن قسمت بود من پیامت رو ببینم چ ...

قربونت برم منتظر خبراي خوب ازت هستم 😘😘

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم منتظر خبراي خوب ازت هستم 😘😘

مرسی 😘😘😘😘اول خدا بعد دعای دوستای مثل شما .....یه دنیا تشکر شب خوش

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
شوهرم همیشه وقتی منم اینجوری حرف میزنم میگه از کجا میدونی ب قیمت بچه ای ک اونا دارن چ چیزایی رو ندار ...

عزیزم راست میگی.هیچکدوم این داشته هامو حاضر نیستم با بچه عوض کنم.باشه اشکال نداره قسمت اگه اینجوریه نمیجنگم باهاش.فقط کاش منم ب آرامش برسم تا آرامش همسرمو هم ازش نگیرم.وقتی یاد حرفایی ک تو عصبانیت بهش زدم میفتم ازش خجالت میکشم😔😔😔😔😔

2731
عزیزم😢😢😢 امیدوارم جواب صبرتو بگیری من صبرم کمه .خودشم میدونه.خونم بهم  ریخته کلی کار دارم ...

میدونم عزیزم.بخدا منم عین تو هم تو فامیل شوهر هم خودم حتی سن هاشون از من کمه اما یا زایمان کردن یا حامله ان.بدتر این که شوهرم میگه محل کار ازم میپرسن.مردا بدتر از خانوما شدن. میگ همکارام میگن چرا بچه دار نمیشین و حرفای دیگه.خودشون بچه هاشونو میارن ازشون تعریف میکنن. خودمم ناراحت میشم اینارو میگه. میگه همشون  هم از عمد اینطوری میکنن..

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

سلام سلام دوستان خوب و گلم

امیدوارم امروز بهترین روز زندگیتون باشه😉

روزتون پرانرژی ،صبحتون به شادی 

به نیتت خوندم آژندجان ،به تمام خواسته هات برسی انشاالله 🌹🌹🌷

😘آرزوهام خاطره میشن ،مطمعنم 😉با خـــــدا باش و پادشاهــــی کــــن ،بی خـــدا باش و هرچه خـــواهی کن ،خداجونم عاشقتــــــــم ❤🌹

سلام دوستاي خوبم صبح همگي بخير و شادي

خدايا شكر براي اين روز زيبا خدايا شكر براي همه نعمت هايي كه به ما عطا كردي خدايا شكر براي سلامتي كه بهمون دادي 

امروز ٢٦ دي چهارشنبه نوبت حاجت روايي آژند هست

@آژند    جان حاجت روا بشي الهي آمين🌹❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2738
سلام من یک هفته پریودم عقب افتاده ولی هنچنان بی بی منفیه یعنی ممکنه ازمایشم نشون نده؟

سلام عزیزم

ای جونم انشاالله ک مامان شدی 

برو آزمایش بده خانمی😊😊😘

😘آرزوهام خاطره میشن ،مطمعنم 😉با خـــــدا باش و پادشاهــــی کــــن ،بی خـــدا باش و هرچه خـــواهی کن ،خداجونم عاشقتــــــــم ❤🌹
واي يكي با من با موهام شوخي كنه ميزنم لهش ميكنم 😂 اخه موهاي من همينجوريشم دائم ميره توهم باز نميشه ...

کلا تو کارت له کردنه😂😂😂فک نکنم کسی بتونه سمتت بیاد برا منم خیلی بدن جنسشون تقلبیه😂😂ولی چیکار کنم دیگه بچست گاهی حرصم میگیره میگم بیا بکنشون راحت شی😤😤

سلام من یک هفته پریودم عقب افتاده ولی هنچنان بی بی منفیه یعنی ممکنه ازمایشم نشون نده؟

سلام عزیزم ان شاالله ک خیره برو دکتر ی ازمایش هست ک حاملگی رو تو هفته های اول مشخص میکنه بااین بتای معمولی فرق میکنه دکترقلبم همیشه برا من از همونا مینویسه توام بخواه همونو برات بنوبسه دقیق اسمش یادم نیس ی چیزایی تو مایه های بتا یونیک

سلام برو ازمايش بده خيالت راحت بشه اميدوارم كه باردار باشي يه درصد نبودي لااقل بري ببيني دليلش چيه ولي اميدوار باش و خودتو مامان بدون بيا خبرشو بده

کلا تو کارت له کردنه😂😂😂فک نکنم کسی بتونه سمتت بیاد برا منم خیلی بدن جنسشون تقلبیه😂😂ولی چیکار کن ...

😂😂😂😂😂 خدايي به من مياد كارم له كردن باشه نامرد👻👻

عزیزم راست میگی.هیچکدوم این داشته هامو حاضر نیستم با بچه عوض کنم.باشه اشکال نداره قسمت اگه اینجوریه ...

تقصییر اون بنده خدا چیه عزیزم منم خیلی وقتا حالم بدمیشه اما گناه شوهرم چیه ک اونو سرزنش کنم تازه خیلی هم ممنونشم ک پام وایستاده پای همه ی حرفا و طعنه ها چون این منم ک مشکل دارم ن اون اگرم کاری میکنه و کرده بخاطر خودمه😔قبل از سقط بچم میگفت فقط از خدا میخوام وقتی میدونه ی مو از سرت کم نمیشه بهمون بچه بده ولی همین ادم وقتی دکترا گفتن باید بچه سقط بشه حتی ی کلمه هم حرفامو گوش نکرد ادمی ک همیشه میگفت دیدن اشکات مث تیری ک تو قلبم میزنن کلی گریه کردم هیچی نگفت فقط گفت باشه هر جور تو میخوای ولی کار خودشو کرد رضایت داد و بچمو گرفتن منم خیلی باهاش بد شدم بدی زیاد کردم هنوزم شرمندم ولی خب شاید نداشتن بچه قسمتمه باید بسازم تا خدا چی صلاح دیده باشه

2706