2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240420 بازدید | 39522 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سری بعد کی شروع میشه؟

عزيزم ميخواي باشي اينجا؟ از الان شروع كن بخوني به نيت همه و خودت سري بعدي اين ختم تا اول دي ادامه داره يادت باشه بياي اسمتو بدي بذارمت تو ليست

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2728
عزيزم ميخواي باشي اينجا؟ از الان شروع كن بخوني به نيت همه و خودت سري بعدي اين ختم تا اول دي ادامه دا ...

سلام گلفام جون ببخشید من توی این چند روز ، دوبارش رو یادم رفت بخونم ک بعدش خوندم و جبران کردم

ببخشید دیگه .حلال کنید چیزی گردنم نمونه

سلام گلفام جون ببخشید من توی این چند روز ، دوبارش رو یادم رفت بخونم ک بعدش خوندم و جبران کردم ببخشی ...

بخون اشكال نداره فقط سعي كن هر روز به جا بياري ايشالا قبول باشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

@ezfجون به نیستت خوندم.انشالله زودی مامان بشی گلم

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

ليست گروه دوم
❤️١- maryamdhhdbd

❤️٢-my-princess

❤️٣- مريم ٣٣٣٣

❤️٤- بارانبهاري

❤️٥- آريانه

❤️٦- mahsas

٧- باهارخانيم

٨-كيهان-نيهان

٩-roya469797

١٠-پرنسسس

١١-افسانم

١٢-ترانه١٣٧٣

١٣-محمدباران

١٤-مريم

١٥-آژند

١٦-dilamamani

١٧-fatemesadst

١٨-انتظار

١٩-خانومم

٢٠-ستاره خاموش

٢١-شاهپريماهپري

٢٢-ftf

٢٣-سخرخوش

٢٤-رزآبي١٢

٢٥-شكوفه٩٧

٢٦-pangol

٢٧-داكي

٢٨-soode76

٢٩-zanbile-sabegh

:٣٠-ابوالفضل ٩٧

٣١-كوثر خانم

٣٢-مامان ٨٨

ليست گروه اول
🌹١-٦٦٢٢

🌹٢-ترنم ٩٩

🌹٣-سميرا

🌹٤-مادر منتظر

🌹٥- love voman

🌹٦-سحر ١٢

🌹٧-ezf

٨-elinorr

٩- گلدونه خانم

١٠- اسما جون

١١-گيس طلا

١٢- افروديت

١٣- دخم

١٤-اسير سرنوشت

١٥- ولولويي

١٦-دلشكسته غمگين

١٧- منتظر٧٣

١٨-مريمناز

١٩-جوجوخوشگل

٢٠-mahoj

٢١-كاشبميرم

٢٢-تكدونه٧٤

٢٣-نيكي٢٠

٢٤- مامان فاطمه٣٦

٢٥- kaani

٢٦- كيميا ٢٥٥

٢٧-تارا٧٧٧

٢٨- لاكچريم

٢٩-مينو ١١٦

٣٠- آرزو

٣١-زهراxزهرا ١٣٧٤

٣٢-niloo68

٣٣-مرجان

٣٤-اعظم

سلام دوستاي گلم دعاهاتون مقبول 

امروز نوبت نفر هشت گروه اول elinor و نفر هفت گروه دوم باهارخانيم هست

ايشالا حاجت روا بشن🌹❤️

خيليا ثبت نام كردن ولي اصلا اينجا سر نزدن كه خبر بدن دارن ختمو انجام ميدن يا نه كاش يه خبري ميدادن 

به هرحال اميدوارم كه فراموش نكرده باشن 

من از اين به بعد هر روز يه پست مرتبط ميذارم حتما بخونيد براي اينكه اميدتون بيشتر بشه فقط خواهشا بخونيد 

منم بدونم كه زحمتم بيهوده نبوده 

من هرروز میخونم..منم منتظر بچه ام.توچنتاگروه سپردم برای حاجتم بخونن.منم هستم باهاتون

باش عزيزم ايشالا حاجت روا بشي 🙏

١-  (اعراف آيه ٨٠) براي خدا نامهاي نيك است پس او را به وسيله انها بخوانيد و دعا كنيد. 

اين اولين پست بود👆🏻 اميدوارم كه بخونيد و هركي خوند لايك كنه من بدونم كه براتون مهمه و ادامه بدم اگه نه كه مطلب نذارم

خوش اومدي جا براي همه هست فقط گروهمون تكميل شده ولي شما هر روز اين ذكرو ده بار به نيت جمع و خودت بخو ...

چشم حتمااا ممنون اخرسري لايکم کنيد بيام اگه نشد بيام

من خيلي سختي کشيدم اسمم بايد تو کتاب گينس ثبت شه بنام کوچکترين دختر قوي هنوزم مشکلات، و سختي زندگي دنبالم هستن برام دعاکنيد قويترشم هيچوقت نگيد خدايا مشکل بزرگي دارم بلکه به مشکلات بگيد خداي بزرگي دارم من بهش ايمان دارم ميدونم که ميدونه اميدزندگيمه خدايااااا هميشه دستمو گرفتي مبدا روزي ول کني عااااشقتم يه جوره خاص اونجوري که تودلت ميخواست  
2706