2726
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

240420 بازدید | 39522 پست

سلام خانمايي كه در انتظار بچه هستن اگه تمايل دارن ميتونن شركت كنن خودمم يكي از همين منتظرين هستم ميخوام يه دعا بزارم تا چهل نفر بشيم شروعش كنيم هر روز به نيت يكي هر كدوم ده بار اين دعارو بخونيم روز بعد براي نفر بعدي تا چهل روز انشالله كه خدا به صدقه سر بقيه و دعاهاي شما به هممون نظر لطفي بكنه هروقت ليست چهل نفر تكميل بشه شروع ميكنيم يكيش خود من هستم منتظر ٣٩ نفر ديگه هستم با ارزوي موفقيت اميدوارم شركت كنيد 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

متن دعا 

ربي لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين 

زير با اعراب گذاشتم كه بدونين تلفظش چيه 

براي هر روز و هر نفر ١٠ مرتبه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
متن دعا  ربي لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين  زير با اعراب گذاشتم كه بدونين تلفظش چيه&nb ...

عزیزم این دعا نیست ایه قران هستش وبسیار مجرب

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
باشه منم هستم برا ابجیم میخونم بچه دار نمیشه انشاالله دامن هرکی التماس بچه داره رو خدا به حق علی اضغ ...

خوش اومدي عزيزم بايد صبر كنيم تا چهل نفر بشيم منتظر بمون عزيزم ممنون كه هستي

س کدوم دعا

گذاشتم دعارو فقط روز شروعشو ميگم اسماتونو مينويسم 

منم هستم انشالله که خدا به هممون نی نی سالم بده

انشاالله ممنون كه اومدي 

عزیزم این دعا نیست ایه قران هستش وبسیار مجرب

ميدونم ايه قرانه ايشالا ازش جواب ميگيريم 

2706