2733
2734
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240426 بازدید | 39522 پست
سلام گلفام جون هروقت ختم روخواستیدشروع کنیدبه منم خبربده ممنون

سلام عزیرم باشه والا نفرات نرسید حتی به بیست نفر فعلا که کنسل تا حالا ببینیم در اینده چی میشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم ها گلفام جوون و آناهیتا و مالکوم چرا هیچ کدوم نیستید ختم چی شد گروه کلا تعطیل شد کجایی پس& ...

سلام الی جون تعداد به بیست نفرم نرسید تو چطوری نی نی چطوره چقدر مونده 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731

سلام دااالی 😁

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
سلام دااالی 😁

سلام

اطلاع دارین برای بیمه اختیاری تامین اجتماعی،ماهی چقدر باید واریزکرد؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام اطلاع دارین برای بیمه اختیاری تامین اجتماعی،ماهی چقدر باید واریزکرد؟

سلام 😁

خیر 😁

اصلا ما بیمه نیستیم خبر ندارم 😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

@mimiram    

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738
وااای ددم چه ترسناک شده اینجا 😣 گلی جون خوبی چه خبرا

سلام

نترسین نترسین.من کنارتونم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
وااای ددم چه ترسناک شده اینجا 😣 گلی جون خوبی چه خبرا

😁😁اره دقیقا گرد و خاک گرفته اینجارو

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
سلام اطلاع دارین برای بیمه اختیاری تامین اجتماعی،ماهی چقدر باید واریزکرد؟

سلام هر ماه ۲۳۰تومن البته هر دوماه ۱بار میگیرن که جمعش میشه نزدیک ۲۶۰تومن

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺
سلام هر ماه ۲۳۰تومن البته هر دوماه ۱بار میگیرن که جمعش میشه نزدیک ۲۶۰تومن

خیلی ممنون عزیزم

@khestara70     @راپانزل_هم_خیلی_آرزو_ها_داره_خدا_جونم_و_فقط_تورو_داره     ...

سلام گلفام جوون سلام به همه مامانای عزیز و سلام به همه خانومایی ک میخوان مامان شن مث من الی ب حق پنج تن بزودی زود مامانای بچه های سالمی بشن خدا به حرمت این چله  منم مامان یه پسر خوشگل شدم ک بتازگی 1سالش شده .الهی ک خبر مادر شدنتون و بیاید خبر بدید .میبوسمتون

2706